Gwiazdy

Margaret i Gooral zapraszają na Top Of The Top Sopot Festival 2022. "Będzie moc atrakcji"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Top of the Top Sopot Festival już od 16 sierpnia w Sopocie
Top of the Top Sopot Festival już od 16 sierpnia w Sopocie Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Wielkimi krokami zbliża się Top Of The Top Sopot Festival. To wspaniała wiadomość dla wszystkich miłośników muzycznych wrażeń, ale i dla artystów, którzy zaprezentują swoje umiejętności na scenie Opery Leśnej. W Dzień Dobry Wakacje o przygotowaniach do tegorocznej odsłony wydarzenia opowiedzieli Margaret i Gooral.

Top Of The Top Sopot Festival 2022 - Margaret na deskach Opery Leśnej

Sopocka Opera Leśna już niebawem przyciągnie rzesze miłośników dobrej zabawy, a wszystko to za sprawą jednego z największych wydarzeń muzycznych w Polsce. Top Of The Top Sopot Festival 2022 odbędzie się w dniach 16-18 sierpnia i dostarczy niezapomnianych wrażeń zebranej pod sceną publiczności, ale także widzom TVN. Zwieńczeniem imprezy będzie wyjątkowy wieczór komediowy

Pierwszy dzień festiwalu upłynie pod hasłem #YOU ARE THE CHAMPIONS i będzie pochwałą miłości, przyjaźni, empatii oraz pomocy potrzebującym. Z kolei 17 sierpnia odbędzie się koncert #iDANCE. Na scenie sopockiego amfiteatru pojawią się uznane polskie gwiazdy, między innymi Margaret.

- Będzie moc emocji, atrakcji. Zaśpiewam premierową piosenkę, singiel "Niespokojne morze", oraz dwa stare hity "What You Do" i "Cool Me Down" w nowych aranżacjach. Będą ze mną dziewczyny, które przepięknie tańczą - wyjaśniła artystka, zachęcając tym samym do wzięcia udziału w niezwykłym wydarzeniu.

Top Of The Top Sopot Festival 2022 - Gooral

Ukoronowaniem muzycznych wrażeń będzie koncert #ZAWSZE RAZEM. MUZYCZNE PODZIĘKOWANIE DLA WIDZÓW Z OKAZJI 25 LAT TVN. Trzeciego dnia festiwalu kunszt swoich umiejętności zaprezentują wyjątkowi artyści, w tym także Mateusz Górny. Z myślą o tym występie, muzyk zdecydował się podjąć współpracę z jednym z największych polskich zespołów folklorystycznych.

- Ja mam wystąpić z Zespołem Pieśni i Tańca Śląsk. Gramy razem jeden kawałek (...). Cieszę się, że będę miał kolejną przygodę i wystąpię na 25-leciu TVN-u - zapewnił Gooral.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości