Gwiazdy

Natasza Urbańska otwiera nowy rozdział. Do sieci trafił właśnie singiel "Let me lie”

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Natasza Urbańska

Po albumie "Rajd 44", który zebrał bardzo dobre recenzje, wygranej w programie Mask Singer utworem "Let me lie" Natasza Urbańska otwiera nowy, muzyczny rozdział. We współpracy z Hotelem Torino powstaje anglojęzyczna EP-ka artystki.

Natasza Urbańska i jej nowy muzyczny rozdział 

W zeszłym roku fani Nataszy Urbańskiej z niecierpliwością oczekiwali na premierę drugiego studyjnego albumu artystki. Płyta "Rajd 44" trafiła na sklepowe półki 26 listopada 2021 roku. Tym razem artystka chwyciła za pióro i szczere opowiedziała fanom o zawodowej i pełnej zakrętów drodze, którą przemierzała od kilku lat.

Trzeba przyznać, że krążek cieszył się popularnością, a utwór "Psie łzy", który Natasza wykonała w duecie z Maciejem Maleńczukiem, stał się niezaprzeczalnym hitem. Sama wokalistka podczas premierowego koncertu przyznała:

- Minęło kilka lat od pierwszej płyty. Teraz jestem mądrzejsza o pewne doświadczenia. Stąd tez ta nazwa "Rajd 44", to jest to wszystko, przez co ja przebrnęłam, tym rozgruchotanym autem, ale dojechałam do mety – dodała.

Po albumie "Rajd 44", który zebrał bardzo dobre recenzje, Natasza wzięła udział w programie Mask Singer. Tam również odniosła sukces i wygrała rywalizację. - Ta maska dała mi to, że byłam anonimowa. Ja odkryłam w sobie odwagę, że sięgam po trudny repertuar, że śpiewam takie dźwięki, których bym jako Natasza nie zaśpiewała. Otwierały się przestrzenie, których ja się nie spodziewałam – powiedziała Natasza w naszym programie. Jakie emocje towarzyszą jej po czasie? 

- Wygrana w Mask Singer zmieniła zarówno sposób postrzegania mnie jako artystki, ale także wzmocniła świadomość własnej wartości i umiejętności. To była wspaniała przygoda i najważniejsze to, co wyniosłam z tego programu, to przede wszystkim odwaga i jeszcze większy apetyt na tworzenie muzyki - powiedziała.

Nowy singiel Nataszy Urbańskiej

Natasza nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa, ba, artystka dopiero się rozkręca. W sieci właśnie pojawił się nowy singiel "Let me lie", który jest zapowiedzią nadchodzącej anglojęzycznej EP-ki. Utwór powstał we współpracy z Hotelem Torino (Patryk Kumór, Dominic Buczkowski). Do piosenki powstał także teledysk.

Let me lie .... let me provoke...., piosenka opowiada o pokusie, o energii przyciągania między dwojgiem ludzi, dwojgiem ciał. Para prowadzi grę, w której nie ma ani przegranych, ani wygranych, tym bardziej staje się ekscytująca, bo na koniec zawsze wygrywa namiętność

Kiedy możemy spodziewać się EP-ki i w jakim stylu ona będzie?

- Na pierwszym miejscu jest melodia i treść, nadal moim muzycznym światem jest rock a w połączeniu z pop generuje niesamowitą energię , która pozwala przekazać emocje. Mam wielkie szczęście pracować z wybitnym teamem Producentów Hotel Torino, którzy odpowiadają za hity takich artystów jak Michelle Moronne, Sara James, Vicky Gabor, Bryska, czy Doda - dodała artystka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Materiał prasowy

Pozostałe wiadomości