Gwiazdy

Magda Gessler gani Brada Pitta w pociągu. Nagranie podbija sieć

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Magda Gessler i Brad Pitt w jednym kadrze. Niemożliwe? A jednak! Restauratorka spełniła swoje marzenie i pojawiła się na nagraniu z popularnym aktorem. Scenka z pociągu, w której gwiazda ucisza amerykańskiego gwiazdora, stała się już viralem.

Barwne życie Magdy Gessler

Magda Gessler od ponad dekady przyciąga przed ekrany telewizorów tłumy fanów formatu "Kuchenne rewolucje". Przez lata emisji programu, restauratorka zyskała ogromną popularność. Niedawno wydała także swoją autobiografię pt. "Magda".

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 12. Filip Pawlak o stygmatyzacji, niepełnosprawności i walce o swoje prawa
#BezCukru 12. Filip Pawlak o stygmatyzacji, niepełnosprawności i walce o swoje prawa Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/12

Gwiazda znana jest nie tylko ze szklanego ekranu. Od dawna furorę robi także w sieci, m.in. odpowiadając na komentarze fanów. Wielu z nich liczy chociaż na pozdrowienia, czyli kultowe "besos".

Magda Gessler i Brad Pitt w jednym filmie

W Interncie zawrzało, kiedy Magda Gessler pojawiła się w kadrze obok Brada Pitta. Restauratorka wystąpiła w polskiej kampanii promocyjnej filmu "Bullet Train". Amerykański aktor wciela się w produkcji w jednego z płatnych zabójców zamkniętego w japońskim pociągu ze swoimi kolegami. Najzabawniejszym momentem filmiku jest, kiedy Gessler beszta gwiazdora za zbyt głośne rozmowy w wagonie ciszy.

Pod nagraniem nie zabrakło emocjonujących reakcji fanów. - Ale, że co?! Madzia tutaj?! - nie dowierzał jeden z nich. - Absolutny hit - dodał ktoś inny. Nie ma wątpliwości, że wielbiciele restauratorki czekają już na produkcję z jej udziałem .

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Kevin Winter/Getty Images, Mateusz Jagielski/East News

Pozostałe wiadomości