Gwiazdy

Anna Lewandowska zwróciła uwagę hiszpańskich mediów. Co zagraniczna prasa pisze o żonie uznanego piłkarza?

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
sport.interia.pl, Twitter
Anna Lewandowska

Transfer Roberta Lewandowskiego do FC Barcelony wywołuje niemałe poruszenie wśród kibiców z całego świata. Wszystko wskazuje na to, że uznany piłkarz najbliższe lata spędzi w Hiszpanii. Tamtejsze media rozpisują się o jego planach zawodowych, ale nie pozostają też obojętne na dokonania jego żony. Anna Lewandowska została doceniona przez dziennik "Marca" jako tytułowana sportsmenka, trenerka i specjalistka do spraw żywienia.

Anna Lewandowska zaintrygowała hiszpańskie media

Anna Lewandowska stanowi wzór do naśladowania dla milionów Polek i Polaków. Utalentowana trenerka, ekspertka w dziedzinie prawidłowego odżywiania i prężnie działająca bizneswoman od lat zachęca rzeszę swoich fanów do odkrywania zalet zdrowego trybu życia. Teraz jej pasja i godne podziwu zaangażowanie w pracę stały się tematem publikacji na łamach hiszpańskiej prasy.

Sport to zdrowie

Korfball – koedukacyjna dyscyplina sportu
Korfball – koedukacyjna dyscyplina sportuDzień Dobry TVN
wideo 2/14

Czasopismo sportowe "Marca" zwróciło uwagę na liczne sukcesy Anny Lewandowskiej. Przedstawiło ją swoim czytelnikom jako wybitną sportsmenkę, byłą zawodniczkę karate, jak również wielokrotną medalistkę mistrzostw Europy i Polski.

Hiszpańskie media zainteresowały się Anną Lewandowską

Głośny transfer Roberta Lewandowskiego do zespołu futbolowego FC Barcelona to temat, który nie schodzi z ust kibiców i dziennikarzy. Poruszenie wokół decyzji piłkarza trwa w najlepsze, jednak media postanowiły pochylić się także nad sylwetką polskiej WAG. Hiszpańska prasa donosi, że Anna Lewandowska jest inspiracją dla wielu osób, a wszystko to za sprawą realizacji licznych projektów związanych z aktywnym trybem życia i zdrową dietą.

Zagraniczni reporterzy dotarli do bloga prowadzonego przez żonę Roberta Lewandowskiego. Co więcej, zainteresowali się płytami DVD z zestawami treningów jej autorstwa.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: sport.interia.pl, Twitter

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzynski/East News/Twitter

Pozostałe wiadomości