bizneswoman

    bizneswoman

    W Polsce nie brakuje kobiet, które pragną cieszyć się samodzielnością i osiągać sukcesy ekonomiczne. Przedsiębiorczość i nieprzeciętne ambicje to podstawowe atrybuty, które pozwalają im podążać za marzeniami. Polki zarządzające własnymi firmami muszą mierzyć się z licznymi wyzwaniami, jednak nie ustają w staraniach o osiąganie jak najlepszych wyników pracy. Najlepszym tego dowodem jest raport sporządzony przez Fundację Sukcesu Pisanego Szminką.

    Niezwykle zabiegana aktorka, bizneswoman i mama - Roma Gąsiorowska znalazła chwilę, by opowiedzieć nam, jak wygląda jej codzienne życie. "Tak, daję radę. Tak, mam wszystko 'poorganizowane'. Jeśli mnie zapytacie, jaki jest na to sposób - ORGANIZACJA. (...) Nie wyobrażam sobie, że mogłabym pójść w jednym kierunku i czegoś zaniechać, coś zostawić"

    Izabela Łukomska-Pyżalska po raz 6 została mamą. Jak ma na imię jej najmłodsze dziecko? Jak oboje się czują? Jak rodzeństwo przyjęło malucha? Czy bizneswoman myśli już o powrocie do pracy? Jak udaje jej się łączyć obowiązki służbowe z rodzinnymi? Czy jest na diecie? W Poznaniu była dziennikarka Dzień Dobry TVN Kasia Olubińska.