Gwiazdy

Maria Sharapova urodziła dziecko. Zdradziła jego imię

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Źródło:
The Economic Times, Instagram
Maria Sharapova

Maria Sharapova została mamą - tę radosną nowinę powtarzają dziś media na całym świecie. Słynna tenisistka, która pięciokrotnie była liderką zestawienia WTA Tour, swoim szczęściem podzieliła się z fanami na Instagramie. Urocze zdjęcie opatrzyła wzruszającym wpisem.

Maria Sharapova urodziła

O ciąży 35-letniej tenisistki świat dowiedział się w dniu jej 35. urodzin. Ojcem dziecka jest brytyjski biznesmen Alexander Gilkes. Para zaręczyła się w grudniu 2022 roku.

Iga Świątek

Pierwsza rakieta świata
Pierwsza rakieta świata Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Na instagramowym profilu słynnej tenisistki pojawiła się fotografia, na której młodzi rodzice przyglądają się nowo narodzonemu dziecku. Wiadomo, że jest to chłopiec. Otrzymał imię Theodore. Dziecko przyszło na świat 1 lipca, jednak dopiero teraz zdecydowano się ogłosić jego narodziny.

- Najpiękniejszy, najbardziej wymagający i najbardziej satysfakcjonujący prezent, o jaki nasza mała rodzina może prosić - napisała na Instagramie młoda mama.

Maria Sharapova - kariera

Maria Sharapova jest jedną z dziesięciu kobiet na świecie, która zdobyła wszystkie najważniejsze tytuły w singlu. Pierwsze poważne zwycięstwo wywalczyła na Wimbledonie w 2004 roku, Miała wówczas 17 lat. Następnie przyszły zwycięstwa w US Open (2006), Australian Open (2008), French Open (2012 i 2014). W 2012 zdobyła srebrny medal na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie. w 2020 roku przeszła na sportową emeryturę.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło: The Economic Times, Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Owen Franken / Getty Images, Maria Sharapova / Instagram

Pozostałe wiadomości