prezenterka

  "Pojawiły się teksty: rusz się, gruba świnio".

  Małgorzata Rozenek-Majdan doskonale odnalazła się w roli prowadzącej Dzień Dobry TVN. Na jej wielki debiut u boku Krzysztofa Skórzyńskiego z niecierpliwością oczekiwali nie tylko widzowie, ale także ukochany mąż. - Wiedziałem, że jest to spełnienie jej marzeń - przyznał Radosław Majdan, który w ważnym dniu obserwował żonę zza kulis programu.

  W natłoku codziennych obowiązków warto pamiętać o drobnych przyjemnościach, które przekładają się na poprawę samopoczucia. Z takiego założenia wychodzi Paulina Krupińska. Prezenterka podzieliła się z fanami sprawdzoną receptą na udany dzień. Jaki rytuał pozytywnie wpływa na jej nastrój?

  Paulina Krupińska spędza wakacje w słonecznej Italii. Prezenterka podzieliła się z fanami zdjęciem z letniego wypoczynku na którym prezentuje piękną opaleniznę i zapierający dech w piersi krajobraz Umbrii.

  Paulina Smaszcz może poszczycić się wieloma sukcesami, nie tylko na płaszczyźnie zawodowej. Dziennikarka nieraz podkreślała, jak wiele powodów do dumy przynosi jej macierzyństwo.

  Agnieszka Hyży rozpoczęła swoją przygodę z show-biznesem 15 lat temu. Pracowała nad ciekawymi projektami i zawsze wykazywała się godnym podziwu profesjonalizmem, jednak to jej prywatne sprawy niejednokrotnie skupiały uwagę otoczenia i poddawane były ocenie. Dziennikarka musiała zmierzyć się z wieloma trudnymi doświadczeniami.

  Cheslie Kryst została odnaleziona martwa. Prezenterka i miss USA 2019 w mieszkaniu zostawiła list, a w mediach społecznościowych opublikowała pożegnalne zdjęcie. Miała 30 lat.

  Ula Chincz przeżywa teraz trudne chwile. Poinformowała fanów, że jej nieobecność w mediach społecznościowych była spowodowana smutnym wydarzeniem. Kilka dni temu zmarła mama jej męża. Prezenterka w piękny sposób pożegnała ją.

  Justyna Kozłowska podzieliła się z fanami radosną nowiną. W mediach społecznościowych umieściła post, w którym zdradziła, że na świat przyszło jej czwarte dziecko. Była prezenterka stacji muzycznej VIVA zdradziła także płeć i imię malucha.

  Wiele mediów rozpisuje się na temat ślubu Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka i planuje im ten ślub. Czy to irytuje prezenterkę? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.