Toskania

    Toskania

    Jakie smaki nierozerwalnie łączą się Wam z wakacjami? W kuchni Dzień Dobry TVN Tomek Woźniak przedstawił nam swoje wakacyjne wspomnienia kulinarne. W naszym studiu zapachniało latem :)

    Gość Dzień Dobry TVN aktorka Anna Mucha wydała książkę, która nosi tytuł "Toskania, że Mucha nie siada!". Dlaczego pisała ją aż 10 lat? Czym różni się jej przewodnik od innych, dostępnych na rynku? Czy było coś, co ją zaskoczyło w Toskanii? O czym ma być kolejna książka?

    Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na promocji nowej książki Ewy Kasprzyk - "Miłość". Czy aktorka wyjechała do Toskanii tylko po to, by napisać tę książkę? Dlaczego jestw niej bardziej rozebrana niż ubrana? Czy książka jest książką autobiograficzną, czy raczej to spis lapidariów i fotografii?

    W latach 80. jego utwór "Only You" wspiął się na szczyty list przebojów. Kochaliśmy, przytulaliśmy się, tęskniliśmy i całowaliśmy się w rytmie tych nostalgicznych nut. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki udał się z wizytą do Włoch, do posiadłości, w której mieszka Roberto Zanetti, szerzej znany jako Savage.