TVN Style szuka nowej prowadzącej "Miasta Kobiet"

Olga Legosz o "Mieście Kobiet"
Olga Legosz o "Mieście Kobiet"
Daniel Olbrychski dla Ukrainy
Daniel Olbrychski dla Ukrainy
Wiktor Zborowski dla Ukrainy
Wiktor Zborowski dla Ukrainy
Grażyna Torbicka dla Ukrainy
Grażyna Torbicka dla Ukrainy
Michał Szpak dla Ukrainy
Michał Szpak dla Ukrainy
Łukasz Płoszajski dla Ukrainy
Łukasz Płoszajski dla Ukrainy
Olga Legosz ma za sobą dwa udane sezony programu "Miasto Kobiet". Widzowie TVN Style docenili ją za niezwykłą energię, bezkompromisowość i rzeczowe podejście do poruszanych tematów. Charyzmatyczna prowadząca postanowiła jednak zakończyć niezwykłą przygodę z formatem, otwierając tym samym nowy rozdział w jego historii.

Olga Legosz o programie "Miasto Kobiet"

Nowa odsłona programu "Miasto Kobiet" podbiła serca widzów TVN Style, a wszystko to za sprawą ważnych tematów, inspirujących gości i wyjątkowych prowadzących. Marzena Rogalska, Olga Legosz i Aleksandra Kwaśniewska przez dwa sezony pochylały się nad rozmaitymi problemami i prowadziły ciekawe dyskusje z zapadającymi w pamięć rozmówcami.

- To są bardzo przejmujące historie, które dotykają emocji innych. Myślę, że one we mnie zostaną na zawsze (...). Doświadczyłam różnych, często bardzo przejmujących przygód. To było super - oceniła Olga Legosz w rozmowie z reporterką dziendobry.tvn.pl, Darią Pacańską.

"Miasto Kobiet" z nową prowadzącą

Olga Legosz nie pojawi się w kolejnym sezonie popularnego formatu. Uznana ekspertka w dziedzinie HR, autorka ważnych kampanii społecznych i współzałożycielka dwóch prężnie działających fundacji pragnie skupić się na innych obowiązkach.

- Przerywam tę przygodę. Nie wiem, czy na zawsze, ale na pewno w trzecim sezonie nie wezmę udziału - przyznała rozmówczyni Darii Pacańskiej, jednocześnie zwracając uwagę na szereg wyzwań zawodowych, stanowiących nieodłączny element jej codzienności.

- Jestem z zawodu HR-owcem, specjalizuję się w aktywizacji zawodowej. Teraz, ze względu na sytuację w Ukrainie, jako Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką mamy dużo programów i aktywności pomagającej w mieście Warszawa i innych miastach na Mazowszu (...). Dni nagrań i te programy aktywizacyjne się zwyczajnie wykluczały - wyjaśniła gospodyni "Miasta Kobiet".

Decyzja Olgi Legosz niesie za sobą ważne zmiany, które nie pozostaną obojętne widzom TVN Style. Niebawem w programie "Miasto Kobiet" pojawi się nowa prowadząca, która wspólnie z Marzeną Rogalską i Aleksandrą Kwaśniewską stawi czoła kolejnym przejmującym tematom. Premierowe odcinki "Miasta kobiet" już we wrześniu.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Magdalena Brzezińska

Reporter: Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

podziel się:

Pozostałe wiadomości