Gwiazdy

Sandra Kubicka zachwyca wakacyjnym zdjęciem z mamą i babcią. "Takie geny to skarb"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Sandra Kubicka

Sandra Kubicka przebywa na rodzinnych wakacjach w Turcji. Celebrytka wypoczywa w 5-gwiazdkowym hotelu wraz z mamą, babcią oraz partnerem i relacjonuje na Instagramie niemal każdą chwilę urlopu. Internauci zauważyli jej niezwykłe podobieństwo do bliskich. - Takie geny to skarb - czytamy w komentarzach.

Sandra Kubicka na rodzinnych wakacjach w Turcji

Sandra Kubicka nie tak dawno wraz z Aleksandrem Baronem bawiła na greckiej wyspie Zakynthos, ale już zdążyła przenieść się razem z ukochanym, mamą i babcią do ekskluzywnego kurortu w Turcji.

Modelka opublikowała na Instagramie pierwsze relacje z pobytu na rodzinnych wakacjach - udostępniła urocze nagranie, na którym tańczy z babcią, pochwaliła się formą fizyczną rodzicielki, z którą wybrała się na wspólny trening oraz podzieliła się nagraniem, na którym widać, jak podczas wspólnej kolacji Aleksander Baron chwycił za gitarę, dołączył do grającego w lokalu zespołu i wystąpił wraz z nim na scenie.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Największe zainteresowanie w sieci wzbudziło jednak zdjęcie Sandry Kubickiej, do którego zapozowała na marmurowych schodach w holu wspomnianego hotelu razem z najważniejszymi w swoim życiu kobietami. Internauci zgodnie stwierdzili, że modelka jest niezwykle podobna do mamy oraz babci.

Sandra Kubicka na zdjęciu z mamą i babcią

- Trzy generacje. Babcia, mama i ja - napisała Sandra Kubicka pod rodzinną fotografią opublikowaną na Instagramie. Uroczy kadr zachwycił fanów modeli, którzy nie szczędzili widocznym na zdjęciu paniom komplementów. Obserwatorzy modelki zwrócili uwagę na perfekcyjną prezencję wszystkich pań uwiecznionych na fotografii.

"Ty i mama jak siostry, a babcia jak wasza mama, a nie babcia. (...) Ale czadowo. Jakie podobne!", "Mama jak lekko starsza siostra. (...) Takie geny to skarb. Wszystkie panie cudne" - komentowali pod postem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości