Gwiazdy

Mama Honoraty Skarbek przeszła trzy złośliwe nowotwory. Piosenkarka: "Czasami nie mogłam z nią być"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Plejada.pl
Honorata Skarbek

Ostatnie lata były dla Honoraty Skarbek testem na wytrzymałość psychiczną. W tym czasie ukochana mama wokalistki aż trzykrotnie zachorowała na nowotwór złośliwy. Piosenkarka wyznaje, że jej relacja z rodzicielką mocno się zacieśniła. Jak teraz czuje się Bożena Skarbek?

Honorata Skarbek opowiada o chorobie mamy

Na przestrzeni ośmiu lat u mamy Honoraty Skarbek zdiagnozowano trzy nowotwory złośliwe. Problemy zdrowotne Bożeny Skarbek były z początku ukrywane przed opinią publiczną. - Ja nigdy o tym nie mówiłam - wspomina z perspektywy czasu zmartwiona córka.

Wszystko zmieniło się wtedy, kiedy w 2020 roku rodzicielka wokalistki opublikowała w social mediach zdjęcie, na którym pozowała z pozbawioną włosów głową.

- Moja mama jakieś dwa lata temu zdecydowała, że chce o tym powiedzieć publicznie i nieść za sobą motywację, siłę dla kobiet, które utraciły ją, dowiadując się o chorobie. Kiedy moja mama zdecydowała się powiedzieć o tym publicznie, to wiedziałam, że ja też mam prawo mówienia o tym głośno - komentuje gwiazda w najnowszym wywiadzie dla serwisu Plejada.pl.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Honorata Skarbek bardzo mocno przeżyła fakt, że jej ukochana mama walczy z tak poważną chorobą. Wspierała ją ze wszystkich sił, jednak przez wzgląd na obowiązki zawodowe nie zawsze mogła ofiarować jej swoją obecność.

- Całym sercem, myślami i emocjami byłam z moją mamą, która przeżywała te ciężkie chwile, ale czasami nie mogłam z nią być - żali się po latach.

Dziś Bożena Skarbek czuje się już dobrze, ale systematycznie poddaje się wielu badaniom, by trzymać rękę na pulsie. - Na pewno zacieśniło to relacje z moją mamą, z którą teraz jest wszystko ok, jeśli chodzi o aspekty zdrowotne. Mam nadzieję, że tak zostanie na 100 najbliższych lat i jeden dzień dłużej - mówi Honorata w wywiadzie dla serwisu Plejada.pl.

Honorata Skarbek ujawnia, jakie ma plany na przyszłość

Honorata Skarbek nie tak dawno poinformowała fanów, że zamierza ograniczyć swoją aktywność w mediach społecznościowych i skupić się na realnym życiu. W rozmowie z dziennikarzami serwisu Plejada.pl potwierdziła te plany.

- Do tego dążę i mam nadzieję, że kiedyś ten moment nastąpi, ale na pewno nie będzie to we wtorek, w grudniu ani w styczniu. A kiedy? Zobaczymy - stwierdziła.

Dodatkowo wspomniała o swoim życiu uczuciowym. Piosenkarka pochwaliła się stabilną relacją. - Jestem w szczęśliwym związku już od prawie dwóch lat. Mam nadzieję, że będzie tylko lepiej, nie przewiduję innej opcji - oznajmiła w wywiadzie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Plejada.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Jagielski/East News

Pozostałe wiadomości