Marina Łuczenko-Szczęsna świętuje urodziny syna. 4-letni Liam miał przyjęcie jak z filmu. "Ale rozmach"

Marina Łuczenko-Szczęsna
Marina Łuczenko-Szczęsna świętuje urodziny syna
Źródło: Kamil Piklikiewicz/East News, Instagram @marina_official
Marina Łuczenko-Szczęsna zorganizowała tematyczną imprezę z okazji 4. urodzin swojego syna. Małego Liama odwiedzili jego ulubieni superbohaterowie z filmów. Był też trzypiętrowy tort ze Spidermanem. Jakie jeszcze atrakcje przygotowano dla dzieci?

Marina Łuczenko-Szczęsna - macierzyństwo

Marina Łuczenko-Szczęsna od prawie 10 lat jest związana z Wojciechem Szczęsnym. Zaręczyli się w lipcu 2015 roku, a niespełna rok później się pobrali. Wokalistka i piłkarz bardzo chcieli założyć rodzinę i mieć dziecko. Marzenie spełniło się 30 czerwca 2018 roku, kiedy to na świat przyszedł ich syn Liam.

Gwiazdy o macierzyństwie

Źródło: Dzień Dobry TVN
Samotność w macierzyństwie
Samotność w macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Kamila Kamińska o macierzyństwie
Kamila Kamińska o macierzyństwie

Szczęśliwa mama nie może uwierzyć, że jej syn, który jeszcze niedawno był maluchem, właśnie skończył 4 lata.

- Nie wiem, jak tak szybko mój malutki słodki bobasek zamienił się w mądrego, zdolnego, niezwykle czułego i ciekawego świata chłopca. Jestem wdzięczna każdego dnia za to, jak cudownie odmienił moje życie i nadał mu sensu - napisała Marina na Instagramie z okazji urodzin Liama.

Co roku pod koniec czerwca Szczęśni organizują synowi wystawne przyjęcie. Za każdym razem motyw przewodni jest inny. Były już imprezy m.in. w stylu safari czy motocyklowym, a tym razem rodzice zainspirowali się filmami o superbohaterach.

Przyjęcie urodzinowe Liama

Marina ma dryg do urządzania tematycznych imprez. Chłopiec otrzymał wielki, trzypiętrowy tort ze Spidermanem, a na słodkich przekąskach pojawiły się motywy ze znanych filmów. W trakcie imprezy zjawiły się osoby przebrane za Kapitana Amerykę czy Supermana, które zajęły się animacją dzieci. W ogrodzie stanął dmuchany zamek, na którym koledzy i koleżanki Liama mogli się wyszaleć, były też stanowiska z piniatą i tarczą do strzelania z łuku.

Fani wokalistki są pod wrażeniem, że przygotowała tak oryginalną uroczystość. "Czad!", "Wow! Ale bajkowo", "O mamo, jak pięknie. Raj dla dzieci", Ale rozmach", "Wspaniale zorganizowane przyjęcie. Dla 4-latka to na pewno ogromne wydarzenie" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News, Instagram @marina_official

podziel się:

Pozostałe wiadomości