Gwiazdy

Magda Gessler rozbiła bank nagraniem z oceanu. Wynurzyła się z otchłani jako "Syrenka Madzia"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Magda Gessler jest mistrzynią w interakcjach z fanami. Nagranie z Teneryfy szybko stało się viralem. Restauratorka zaprezentowała fanom swoje pływackie umiejętności. Nie zabrakło oczywiście chwytliwego podpisu, który szybko podłapali internauci.

Magda Gessler legendą za życia

Restauratorka przyszła na świat 10 lipca 1953 r. w Komorowie. Mirosław Ikonowicz, ojciec gwiazdy, to były korespondent PAP. Mama, Olga Borkowska, zajmowała się natomiast gastronomią. Kobieta była pochodzenia rosyjskiego. Gwiazda dzieciństwo spędziła m.in. w Bułgarii oraz na Kubie, co wiązało się z pracą ojca. Od najmłodszych lat zatem odkrywała świat, poznając różne smaki i kultury.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru Irańska aktywistka cz. 2
#BezCukru Irańska aktywistka cz. 2Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/14

Nie każdy wie, że Magda Gessler jest nie tylko kreatorką smaku i restauratorką, ale także utalentowaną malarką. Gwiazda ukończyła Akademię Sztuk Pięknych. Mimo ograniczonego czasu i goniących ją terminów, nigdy nie potrafiła porzucić swojej pasji na dłużej. Jak przyznaje, największym fanem tej twórczości jest jej ojciec, Mirosław Ikonowicz.

Magda Gessler od ponad dekady zbiera przed telewizorami rzeszę widzów,fanów formatu "Kuchenne rewolucje". W czasie trwania programu, restauratorka zyskała ogromną popularność. Niedawno wydała także swoją autobiografię pt. "Magda". Gwiazda znana jest jednak nie tylko ze szklanego ekranu. Od dawna furorę robi także w sieci, zabawiając fanów relacjami ze swojego życia, przeplatanymi zabawnymi komentarzami. Jej profil na Instagramie śledzi ponad milion osób.

Magda Gessler zrobiła konkurencję Arielce

Magda Gessler od lat związana jest z Waldemarem Kozerawskim. Choć żyją na dwóch różnych kontynentach, z powodzeniem układają sobie życie. Często wspólnie podróżują, relacjonując to w sieci. Teraz także prawdopodobnie gwiazda odpoczywa nie tylko u boku córki jej męża, ale także Waldemara.

Wspólne wakacje na Teneryfie zaowocowały serią zdjęć i filmików z rajskiego miejsca na ziemi. Na ostatnim nagraniu restauratorka zaskoczyła fanów swoim wcieleniem. Zresztą, zerknijcie sami. - Wzburzone morze. Syrena Madzia. Było wyzwanie do pokonania. Delfiny mnie otoczyły przy wsiadaniu na jacht. Piękne stworzenia - napisała Gessler.

Fani szybko podłapali podpis pod postem i zaczęli pisać, że Magda Gessler robi konkurencję Arielce. Niektórzy z nich twierdzili nawet, że to nowa Syrenka Warszawska.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości