Gwiazdy

Iga Świątek spędza urlop w wyjątkowym miejscu. Fani dopytują, gdzie można ją spotkać

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Iga Świątek ma za sobą wyjątkowo intensywny czas. Po fenomenalnym sezonie udała się na zasłużony urop. Wakacyjna aura ewidentnie służy tenisistce, bo na opublikowanych zdjęciach widać, że uśmiech nie schodzi z jej twarzy. Gdzie wypoczywa?

Intensywny sezon Igi Świątek

Iga Świątek dwa miesiące temu skończyła 21 lat, a już zdobyła pierwszą pozycję w rankingu WTA. Przygodę ze sportem zaczęła w wieku zaledwie 6 lat. Jako 13-latka wystartowała w zawodach organizowanych na kortach Legii. Choć mierzyła się z bardziej doświadczonymi zawodniczkami od siebie, zdołała wygrać turniej. Na poważnie o tenisie zaczęła myśleć, gdy skończyła 15 lat. W 2018 roku Iga Świątek triumfowała w juniorskim Wimbledonie, a dwa lata później wygrała turniej French Open.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 12. Filip Pawlak o stygmatyzacji, niepełnosprawności i walce o swoje prawa
#BezCukru 12. Filip Pawlak o stygmatyzacji, niepełnosprawności i walce o swoje prawa Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/12

Ostatni czas był dla naszej narodowej dumy wyjątkowo wymagający. 2 lipca stało się pewno, że Iga Świątek nie zagra w kolejnej rundzie turnieju na trawiastych kortach Wimbledonu. Według światowego rankingu WTA, przegrała z Francuzką Alize Cornet 4:6, 2:6. Tym samym polska tenisistka przerwała pasmo 37 zwycięskich meczów z rzędu. - Trochę się pogubiłam - przyznała prasie komentując spotkanie z Cornet.

Iga Świątek poleciała na wakacje

Iga Świątek doskonale wie, że składową sukcesu jest także solidny odpoczynek. Nic zatem dziwnego, że tenisistka pożegnała się na krótką chwilę z kortem, by móc zdystansować się od sportowych emocji, których ostatnio było jej pod dostatkiem. Teraz sportowczyni wrzuca do sieci relacje z wakacyjnego wyjazdu. - Vacation time! - napisała pod zdjęciem.

Nie dla wszystkich fanów było jasne, gdzie przebywa ich idolka. Okazuje się, że tenisistka odpoczywa nad jeziorem Garda we Włoszech.

Pod promiennymi zdjęciami nie zabrakło komplementów. - Uśmiechasz się najpiękniej na świecie. Odpoczywaj, ile możesz - napisała jedna z fanek. - Nie samym kortem człowiek żyje. Odpoczynek to podstawa - dodał ktoś inny.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Olszanka/East News

Pozostałe wiadomości