Gwiazdy

Daria Zawiałow ponownie zakochana? Wokalistka pokazała romantyczne zdjęcie

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Daria Zawiałow wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym widać, jak całuje muzyka grającego w jej zespole - Piotra "Rubensa" Rubika. Czy romantyczna fotografia oznacza, że wokalistka ponownie się zakochała, czy jest raczej zapowiedzią jej nowego projektu zawodowego? Fani i przyjaciele gwiazdy życzą jej wiele szczęścia.

Daria Zawiałow - kariera

Artystka już jako dziecko brała udział w wielu konkursach i festiwalach dziecięcych i młodzieżowych. Po ukończeniu gimnazjum wyjechała do Warszawy, gdzie od września 2008 r. podjęła naukę w liceum o profilu muzycznym.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 10. Michał Szpak
#BezCukru 10. Michał Szpak Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/10

Po koncercie "Debiuty" na festiwalu w Opolu udało jej się wygrać casting do chórków Maryli Rodowicz. W 2011 r. wzięła udział w czwartym sezonie programu TVN "Mam talent!", a rok później pod pseudonimem D.A.R.I.A. opublikowała utwory "Half Way to Heaven" i "Dwa światy". W 2013 i 2014 r. wzięła udział w trzeciej i czwartej edycji programu "X Factor". 3 marca 2017 r. wydała debiutancki album studyjny "A kysz!". W listopadzie 2021 r. odebrała Europejską Nagrodę Muzyczną MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy.

Daria Zawiałow - związki

Daria Zawiałow od 2016 r. była żoną Tomasza Kaczmarka. Para poznała się na planie czwartej edycji programu "X Factor". Mężczyzna wówczas występował z zespołem Cała Góra Barwinków. Co ciekawe, gwiazda po ślubie przyjęła nazwisko męża, jednak karierę artystyczną kontynuowała pod własnym. W czerwcu 2022 r., piosenkarka potwierdziła, że rozstała się z mężem. Nie zdradziła jednak powodów.

Daria Zawiałow - nowy partner?

W sieci zawrzało, kiedy wokalistka wrzuciła zdjęcie, na którym widać, jak całuje gitarzystę ze swojego zespołu Piotra "Rubensa" Rubika. Pod fotografią umieściła cytat z romantycznej piosenki Harry'ego Stylesa "As it was": "You know it’s not the same as it was" (tłum. pol. "Wiesz, że to już nie to samo, co kiedyś").

W komentarzach pod postem nie zabrakło gratulacji. Także tych od polskich sław, np. Natalii Szroeder, Krzysztofa Jankowskiego Jankesa czy Rosalie. - Oh! Niespodzianka dnia jak dla mnie. Szczęścia Wam i miłości! Osobiście doświadczam, że jak gitarzysta/przyjaciel ha! to się dalej tylko dobrze dzieje - napisała Ewa Farna, której mąż jest właśnie gitarzystą.

- Wow! A myślałem, że tylko przyjaciele - rzucił Ralph Kamiński. Wokalistka odpowiedziała na jego komentarz. - Heh no tak było przez 9 lat.

Warto dodać, że Daria Zawiałow zazwyczaj nie zwykła mówić o życiu prywatnym, a tym bardziej o relacjach miłosnych. Od zawsze skupiona była na pasji, jaką jest muzyka. To każe więc zastanowić się, czy romantyczne zdjęcie oznacza, że gwiazda rzeczywiście się zakochała, czy jest ono raczej zapowiedzią jej nowego projektu zawodowego. Czas pokaże.

Rubens - kim jest nowy chłopak Darii Zawiałow?

Rubens, czyli Piotr Rubik, to uznany gitarzysta. Na co dzień zasila zespół Darii Zawiałow, a ponadto jest współtwórcą wielu polskich hitów. W ubiegłym roku na scenie widywaliśmy go nie tylko z samą Darią, ale także wspólnie z Vito Bambino, Dawidem Podsiadło, Królem oraz Igo na trasach Męskie Granie 2021 i Męskie Granie 2020.

8 kwietnia tego roku artysta zaprezentował debiutancki album "Wynoszę się". To właśnie wtedy wielu fanów muzyka, po raz pierwszy usłyszało jego głos.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości