prowadząca

    prowadząca

    Paulina Krupińska-Karpiel bardzo dba o swoją prywatność. Nie jest jednak tajemnicą, że wspólnie z muzykiem Sebastianem Karpielem-Bułecką są rodzicami sześcioletniej Tosi i czteroletniego Jędrka. Na Instagramie gwiazdy pojawiło się wyjątkowe zdjęcie z synem, które opatrzyła podpisem: "Najfajniejszy facet na świecie". Swój komentarz pod postem zostawił współprowadzący Dzień Dobry TVN Damian Michałowski. 

    Prowadząca Dzień Dobry TVN Dorota Wellman 2 marca obchodzi urodziny. Z tej okazji, dostała od redakcji Dzień Dobry TVN urodzinowy bukiet i sporo buziaków. Sto lat, Doroto! A czego Wy życzycie Dorocie Wellman? :)

    Jedną nogą w słonecznej Kalifornii, gdzie - jak mówią niektórzy - jest jej miłość, a drugą w Polsce, gdzie trwają castingi do programu "X-Factor", który poprowadzi. Patricia Kazdi jest nową prowadzącą "X-Factor". Jaka będzie jej rola w programie - czy będzie pośrednikiem pomiędzy jurorami a uczestnikami, czy może osobą, która daje wsparcie uczestnikom? Jak zareagowała, gdy dostała propozycję zastąpienia Jarosława Kuźniara w "X-Factorze"? Czy to prawda, że Kazdi się zakochała?