"Czas na show. Drag Me Out". Kto poprowadzi nowy program TVN? "Jestem bardzo dumna"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Pierwsze takie show w Polsce
Pierwsze takie show w Polsce
Pin Up Candy: "Burleska uratowała mi życie"
Pin Up Candy: "Burleska uratowała mi życie"
"Nago. Głośno. Dumnie". Paweł i jego droga do bycia drag queen
"Nago. Głośno. Dumnie". Paweł i jego droga do bycia drag queen
"Czasem przedstawiają nas jako potwory". Maciej opowiedział o kulisach bycia drag queen
"Czasem przedstawiają nas jako potwory". Maciej opowiedział o kulisach bycia drag queen
"Nago. Głośno. Dumnie". Jak Paweł poznał Gąsia?
"Nago. Głośno. Dumnie". Jak Paweł poznał Gąsia?
Pin Up Candy o burlesce i sile kobiecości
Pin Up Candy o burlesce i sile kobiecości
"Czas na show. Drag Me Out" to pierwszy taki program w Polsce, który przybliży kulturę Drag Queens i wprowadzi widzów w świat artystycznego performance’u i sztuki kreacji. Sześć znanych i lubianych osobowości ze świata show-biznesu sprawdzi się w zupełnie nowej roli. Kim będą uczestnicy tego formatu i kto go poprowadzi? O tym rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN.

"Czas na show. Drag Me Out" - kto poprowadzi?

Już wiosną rusza nowy program TVN "Czas na show. Drag Me Out". Sześć znanych i lubianych osobowości ze świata show-biznesu sprawdzi się w zupełnie nowej, niecodziennej roli, a to wszystko pod okiem gwiazd polskiej sceny Drag oraz jury. Ten format przybliży widzom świat Drag Queens oraz pokaże, jak ważna jest w tym rola barwnych strojów, makijaży i artystycznego performance'u.

Prowadzącą nowego formatu będzie ceniona za swoją oryginalność, szczerość i otwartość wokalistka Mery Spolsky. W studiu Dzień Dobry TVN gwiazda po raz pierwszy opowiedziała, jak czuje się w tej roli.

- Jestem bardzo dumna, że będę prowadzącą programu, który jest pierwszy raz w Polsce i jest o sztuce Drag Queen. Sześciu panów wciela się w tę rolę pod okiem prawdziwych polskich Drag Queen. To będzie nie tyko czas na show, ale też czas na szał! - zachęcała nasza gościni.

- Będę też mam wrażenie w swojej "erotic erze", bo zamierzam przyodziać koturny i po prostu też tę pewność siebie przekazywać widzom. Mam nadzieję, że wszyscy poczujemy się tak energetycznie - dodała.

"Czas na show. Drag Me Out" - o czym jest program

Bohaterowie programu przez 6. tygodni będą mieli okazję poznawać pełny ekspresji i radości świat sceny. Każdy uczestnik otrzyma wsparcie mentorki - popularnej artystki polskiej sceny Drag. To ona wydobędzie z niego wewnętrzną królową i pokaże mu, na czym polega sztuka performance'u na najwyższym, światowym poziomie.

Efekty pracy podsumuje trzyosobowe jury, które skupi się na ocenie zarówno scenicznego ruchu postaci, jak i ogólnej prezencji. Zobaczymy m.in. barwne, pełne emocji i zabawy pojedynki lip sync, czyli pokazu tańca i udawania śpiewu.

Mery Spolsky - prowadząca "Czas na show. Drag Me Out

- Kiedy dostałam propozycję poprowadzenia programu "Czas na show- Drag Me Out", od razu zaświeciły mi się oczy. Kocham występy drag, fascynuje mnie liczba ról, w jakie można się tam wcielać i imponuje mi odwaga do tanecznych popisów w szpilkach - stwierdziła prowadząca show.

- Trzeba to wszystko robić w wysokich koturnach, co jest bardzo trudne. Ja o tym wiem, bo sama występuję na scenie w jak największych, bardzo lubię taką przesadę. Będzie dużo śmiechu, zadbam o to. [...] Myślę, że ten program dużo zmieni w Polsce - stwierdziła Mery Spolsky.

- W swojej muzyce często inspiruję się drag queen, bo lubię w nich pewność siebie i moc ekspresji. Dragowe występy to dla mnie dużo uśmiechu, ale też wzruszenie, bo czuć w tym prawdziwe serce. Zdecydowałam się poprowadzić program, bo jestem Mery Spolsky i towarzyszy mi hasło "chce mi się wszystkiego!". Taki też mam przekaz dla widzów: "Ludzie Spolsky, niech wam się chce wszystkiego, dlatego dajcie się zaprosić do kolorowego świata drag queen i bawcie się najlepiej" - podsumowała Mery Spolsky.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości