Newsy

Oglądaj charytatywny blok reklamowy w TVN! Wpływy z jego emisji zostaną w całości przekazane na obiady dla potrzebujących

Newsy

W sobotę 12 grudnia o 19:20, tuż po głównym wydaniu "Faktów", TVN wyemituje charytatywny blok reklamowy. Celem akcji #TVNpomagajmysobie jest pomoc najuboższym, czekającym na wsparcie w formie ciepłego posiłku oraz branży restauracyjnej, która znalazła się w kryzysie w związku z pandemią koronawirusa.

#TVNpomagajmysobie

Akcja #TVNpomagajmysobie ma na celu pomoc osobom najuboższym, potrzebującym wsparcia w formie ciepłego posiłku oraz branży restauracyjnej, która mierzy się obecnie z problemami w związku z drugą falą pandemii.

W sobotę 12 grudnia bezpośrednio po głównym wydaniu "Faktów", tj. po godz. 19:20, TVN wyemituje charytatywny blok reklamowy. Wpływy z jego emisji - obliczone na podstawie wyników oglądalności - zostaną w całości przekazane na rzecz akcji, czyli obiady dla osób potrzebujących.

Charytatywny blok reklamowy w TVN 12 grudnia

Wszystkie środki z emisji charytatywnego bloku reklamowego oraz akcji antenowych emitowanych 12 grudnia na kanale TVN przeznaczone zostaną na obiady dla osób potrzebujących.

Aktywna pomoc zawsze była i będzie ważną częścią działalności TVN i Discovery.

- Dlatego w akcję #TVNpomagajmysobie zaangażowaliśmy się wszyscy; TVN Grupa Discovery, Fundacja TVN, Player, Biuro Reklamy TVN Media - wyjaśnia Marcin Barcz, dyrektor pionu komunikacji korporacyjnej TVN Grupa Discovery.

Aby skutecznie trafić z pomocą do osób najbardziej potrzebujących, do współpracy zaproszono lokalne Banki Żywności w całej Polsce.

- A ponieważ wiemy, że zawsze możemy liczyć na hojność naszych widzów, także i tym razem gorąco zachęcamy, byście Państwo dołączyli do nas. Im więcej osób zasiądzie przed telewizorami w sobotę po „Faktach”, tym większej liczbie osób uda nam się wspólnie pomóc - podkreśla Marcin Barcz.

12 grudnia w stacji TVN realizowane będą specjalne wejścia antenowe związane z akcją #TVNpomagajmysobie. Będą w nich uczestniczyć gwiazdy TVN oraz przedstawiciele partnerów merytorycznych akcji, Federacji Polskich Banków Żywności oraz Banku Żywności SOS w Warszawie. Poprowadzi je Olivier Janiak.

Zobacz też:

Ruszyła akcja "Podaruj Misia". A Ty komu podarujesz Magdę, Mateusza, Gosię i Małgosię?

Podaruj Misia komuś, kogo kochasz i pomóż podopiecznym Fundacji TVN "nie jesteś sam"

Akcja Podaruj Misia 2020. Która maskotka Fundacji TVN zdobędzie wasze serce?

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości