reklama

  Wydarzenia sportowe od wielu lat przyciągają kibiców z różnych zakątków kraju oraz świata, zapewniając im niezapomniane emocje i możliwość wsparcia swojej drużyny czy konkretnych zawodników. Warto jednak wspomnieć, że ich organizacja byłaby bardzo trudna bez sponsorów i przedsiębiorców inwestujących w reklamy znajdujące się na murawie stadionu lub wydzielające miejsce przeznaczone do rywalizacji.

  "Jestem ateistą, więc skrucha w moim przypadku nie istnieje".

  Na to pytanie odpowiedział nam dr Maciej Kawecki, specjalista ds. nowych technologii.

  Dorota Szelągowska to kolejna gwiazda, której wizerunek został bezprawnie wykorzystany przez oszustów. Zdjęcia i dane personalne dziennikarki znalazły się w reklamach specyfiku na odchudzanie. Prowadząca program "Totalne remonty Szelągowskiej" opublikowała w mediach społecznościowych oświadczenie w tej sprawie.

  Czy święty Mikołaj może się zakochać? Zdaniem twórców najgłośniejszej bożonarodzeniowej reklamy tego roku jest to oczywiste. Co więcej, może zapałać miłością do mężczyzny. Bo przecież w święta wszystko może się zdarzyć.

  "Są to gigantyczne kwoty".

  „Doskonale odzwierciedlały wolny rynek z tamtych czasów”

  Tomasz Kot należy do grona najzdolniejszych polskich aktorów. Ma na swoim koncie wiele świetnych ról. Jego popularność postanowili wykorzystać autorzy fałszywej reklamy, którzy wykorzystali wizerunek artysty. - Z całego serca nie polecam tego czegoś, a sprawą zajmują się prawnicy - podkreśla zbulwersowany Tomasz Kot.

  Coraz więcej gwiazd pada ofiarami oszustów. Niedawno Ewa Drzyzga poinformowała o zmyślonym wywiadzie, który rzekomo miała przeprowadzić z nią firma produkująca preparaty na odchudzanie. Dziennikarka wystosowała w mediach społecznościowych oficjalne oświadczenie, w którym ostrzegła wszystkich obserwatorów: "nie dajcie się nabrać na ten fałszywy tekst".

  Apple wypuścił nowe systemy dla swoich urządzeń mobilnych oraz dla Apple TV. Najnowsze aktualizacje zwiększają ochronę danych użytkowników, a więc ich prywatność. Co na to Facebook?

  Marcela Leszczak i Misiek Koterski jakiś czas temu ogłosili rozstanie. Modelka i aktor zapewnili jednocześnie, że pozostają w dobrych relacjach. Teraz para spotkała się w pracy na planie. Czy to znaczy, że ich życiu prywatnym też zaszła zmiana?

  Wolne media to wolny wybór każdego z nas - co zamierzamy oglądać, czytać czy słuchać. 10 lutego w symboliczny sposób zobaczyliśmy, co się stanie, jeżeli zabraknie w nich niezależności. TVN stał się częścią akcji "Media bez wyboru", będącej protestem przeciwko planowanej przez rząd obciążającej je daninie. Dlaczego ten podatek może doprowadzić do poważnych turbulencji na rynku? W naszym programie wyjaśniał to Bartosz Hojka, prezes zarządu Agory.

  W sobotę 12 grudnia o 19:20, tuż po głównym wydaniu "Faktów", TVN wyemituje charytatywny blok reklamowy. Celem akcji #TVNpomagajmysobie jest pomoc najuboższym, czekającym na wsparcie w formie ciepłego posiłku oraz branży restauracyjnej, która znalazła się w kryzysie w związku z pandemią koronawirusa.

  Serce Warszawy, eleganckie kreacje, gustowna sceneria i uśmiechnięta Magda Gessler. Tak w 1992 roku wyglądała reklama popularnej restauracji na Starym Mieście. Od tego momentu minęło prawie 30 lat. Jak w tym czasie zmienił się styl prowadzącej "Kuchenne rewolucje"? Zobacz zdjęcie.

  Marcin Prokop w mediach społecznościowych wystosował apel do internautów. Prowadzący Dzień Dobry TVN przyznał, że padł ofiarą oszustów, którzy wykorzystali jego wizerunek w celach reklamowych. "Nie dajcie się nabrać" - ostrzegł dziennikarz.

  Jutro w programie Mam Talent, pierwszy raz w Polsce zaprezentowana zostanie reklama emitowana całkiem na żywo. Jej realizacją zajął się czołowy polski reżyser reklamowy Tadek Śliwa, a główną aktorką spotu będzie BOVSKA. Co będzie dla nich największym wyzwaniem podczas jutrzejszej transmisji? Z reżyserem i wokalistką spotkał się reporter Dzień Dobry TVN Robert Stockinger.

  Reklamy z lat 90. ubiegłego wieku bardzo się różnią od tych, które możemy oglądać obecnie. Wydają się mniej dynamiczne, prostsze, a czasami niedopracowane graficznie. W jakiej technologii powstawały? Kto je tworzył? Zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN: współprowadzącą agencję reprezentującą twarze mediów Agatę Jakóbczak i właściciela agencji aktorskiej Jerzego Gudejko.

  Pies Bohun do biura chodzi w krawacie. Oczywiście w casual fridays może z niego zrezygnować. Ostatnio został również gwiazdą Intrentetu. Wystąpił w reklamie, która stała się viralem. Według dziennikarza Dzień Dobry TVN Filipa Chajzera - w tym wypadku przepis na sukces był prosty: "to było tak złe, że aż wspaniałe". Jak wygląda relacja Bohun - klient? I jaka jest recepta na viral? Sami zobaczcie!

  Ilu genialnych odkryć dokonano w skutek błędu? Wystarczy wspomnieć wyprawę Kolumba czy powstanie viagry. Każdą porażkę da się przekuć w sukces? Na to pytanie odpowiedział w Dzień Dobry TVN Erik Kessels - ekspert w dziedzinie reklamy i autor książki "Ale wtopa!"

  Stara zasada marketingowa brzmi: wyróżnij się albo zgiń. Co zrobić, aby się wypromować i odnieść przy tym sukces? O marketingowych trikach rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z trenerką biznesu Olgą Kozierowską.

  Macie czasem dość reklam na ulicach? Ciechanów będzie pierwszym miastem w Polsce, które uporządkuje tę sytuację. Kto wydaje zgodę na to, że w danym miejscu może zawisnąć reklama i jak ona ma wyglądać? O bałaganie jaki panuje w Polsce w związku z reklamową wolną amerykanką rozmawialiśmy z architektem Radosławem Gajdą i Moniką Domańską z Traffic Design - organizacji pozarządowej, która działa na rzecz poprawy przestrzeni publicznej.

  Rynek dla dzieci rośnie z każdym rokiem i nic dziwnego, że odgrywają one na nim coraz większą rolę. Efektem tego jest angażowanie maluchów do filmów, reklam i pokazów mody. Czy kariera może zniszczyć dzieciństwo? A może przeciwnie - jest trampoliną do dalszego sukcesu? O tym goście Dzień Dobry TVN: psycholog dziecięca Aleksandra Piotrowska, właścicielka agencji aktorskiej dla dzieci Kamila Matuszewska oraz piosenkarz i tata dwóch córek Mariusz Totoszko.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN była na otwarciu wystawy malarstwa Iwo Zaniewskiego, guru polskiej reklamy, o którym Iwona Buchner mówi, że jest człowiekiem renesansu. Na tej wystawie zobaczycie obrazy, które Zaniewski namalował w ciągu ostatnich 15 lat.

  Od dziś do 9 listopada 2014 r. w Galerii Domu Aukcyjnego Polswiss Art będzie można zobaczyć wystawę obrazów Iwo Zaniewskiego, guru polskiej reklamy, który twierdzi, że łatwiej się robi film reklamowy niż maluje obraz. Dlaczego warto zobaczyć wystawę obrazów Iwo Zaniewskiego? Czy w Polsce jest popyt na sztukę? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy: Iwonę Buchner, właścicielkę domu aukcyjnego i Iwo Zaniewskiego.

  Kinga Burzyńska odwiedziła plan serialu "Prawo Agaty", by spotkać się tam z Darią Widawską i Tomaszem Karolakiem, czyli serialową Dorotą Gawron i jej mężem Wojciechem. Po co Wojciech Gawron pojechał do Londynu? Dlaczego Dorota nie mogla się z nim skontaktować? Czy Tomasz Karolak pisał kiedykolwiek listy miłosne, Daria Widawska dostawała je od swoich adoratorów?

  Kiedy w czasie remontu znalazła swoje zdjęcie z czasie młodości - rozpłakała się. W studiu Dzień Dobry TVN gościem była Anna Patrycy, która w latach 90. reklamowała podpaski. Opowiedziała o męczącej diecie, o reakcji na słynną reklamę podpasek oraz o świecie modelingu, śmierci rodziców i o tym, że zbierała butelki po piwie.

  Do show-biznesu wkradł się szatan. Ma postać utalentowanej filigranowej blondynki. Basia Kurdej-Szatan prosto z reklamy wdarła się na salony. I wcale nie sieci telefonii komórkowej. O swojej żonie, w studiu Dzień Dobry TVN, opowiedział Rafał Szatan. Czy spodziewali się odnieść tak spektakularny sukces dzięki udziale Basi w reklamie?

  Mamy: pagórki leśne, łąki zielone, pola malowane zbożem, wyzłacane pszenicą, posrebrzane żytem. Tyle - parafrazując klasyka. Są jeszcze lasy, jeziora i góry. I szyldy reklamowe. Filip Chajzer udał się w podróż po Polsce w poszukiwaniu ludzi, którzy twierdzą, że w Polsce jest ładnie. Znalazł takich?

  Zobaczcie spot wizerunkowy TVN przygotowany przez nasz dział autopromocji! Podoba się Wam? :)

  Jest obiektem pożądania kobiet na całym świecie. I to za sprawą pewnej reklamy. Jak wygrał casting i stał się najbardziej rozpoznawalnym modelem świata? Jak wyglądały zdjęcia do kultowej już reklamy, w której Isaiah Mustafa brał udział? Jak dba o swój wizerunek i utrzymuje formę? Isaiah Mustafa był gościem Dzień Dobry TVN.