reklama

  reklama

  Coraz więcej gwiazd pada ofiarami oszustów. Niedawno Ewa Drzyzga poinformowała o zmyślonym wywiadzie, który rzekomo miała przeprowadzić z nią firma produkująca preparaty na odchudzanie. Dziennikarka wystosowała w mediach społecznościowych oficjalne oświadczenie, w którym ostrzegła wszystkich obserwatorów: "nie dajcie się nabrać na ten fałszywy tekst".

  Wolne media to wolny wybór każdego z nas - co zamierzamy oglądać, czytać czy słuchać. 10 lutego w symboliczny sposób zobaczyliśmy, co się stanie, jeżeli zabraknie w nich niezależności. TVN stał się częścią akcji "Media bez wyboru", będącej protestem przeciwko planowanej przez rząd obciążającej je daninie. Dlaczego ten podatek może doprowadzić do poważnych turbulencji na rynku? W naszym programie wyjaśniał to Bartosz Hojka, prezes zarządu Agory.

  Serce Warszawy, eleganckie kreacje, gustowna sceneria i uśmiechnięta Magda Gessler. Tak w 1992 roku wyglądała reklama popularnej restauracji na Starym Mieście. Od tego momentu minęło prawie 30 lat. Jak w tym czasie zmienił się styl prowadzącej "Kuchenne rewolucje"? Zobacz zdjęcie.

  Jutro w programie Mam Talent, pierwszy raz w Polsce zaprezentowana zostanie reklama emitowana całkiem na żywo. Jej realizacją zajął się czołowy polski reżyser reklamowy Tadek Śliwa, a główną aktorką spotu będzie BOVSKA. Co będzie dla nich największym wyzwaniem podczas jutrzejszej transmisji? Z reżyserem i wokalistką spotkał się reporter Dzień Dobry TVN Robert Stockinger.

  Reklamy z lat 90. ubiegłego wieku bardzo się różnią od tych, które możemy oglądać obecnie. Wydają się mniej dynamiczne, prostsze, a czasami niedopracowane graficznie. W jakiej technologii powstawały? Kto je tworzył? Zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN: współprowadzącą agencję reprezentującą twarze mediów Agatę Jakóbczak i właściciela agencji aktorskiej Jerzego Gudejko.

  Pies Bohun do biura chodzi w krawacie. Oczywiście w casual fridays może z niego zrezygnować. Ostatnio został również gwiazdą Intrentetu. Wystąpił w reklamie, która stała się viralem. Według dziennikarza Dzień Dobry TVN Filipa Chajzera - w tym wypadku przepis na sukces był prosty: "to było tak złe, że aż wspaniałe". Jak wygląda relacja Bohun - klient? I jaka jest recepta na viral? Sami zobaczcie!

  Ilu genialnych odkryć dokonano w skutek błędu? Wystarczy wspomnieć wyprawę Kolumba czy powstanie viagry. Każdą porażkę da się przekuć w sukces? Na to pytanie odpowiedział w Dzień Dobry TVN Erik Kessels - ekspert w dziedzinie reklamy i autor książki "Ale wtopa!"

  Stara zasada marketingowa brzmi: wyróżnij się albo zgiń. Co zrobić, aby się wypromować i odnieść przy tym sukces? O marketingowych trikach rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z trenerką biznesu Olgą Kozierowską.

  Macie czasem dość reklam na ulicach? Ciechanów będzie pierwszym miastem w Polsce, które uporządkuje tę sytuację. Kto wydaje zgodę na to, że w danym miejscu może zawisnąć reklama i jak ona ma wyglądać? O bałaganie jaki panuje w Polsce w związku z reklamową wolną amerykanką rozmawialiśmy z architektem Radosławem Gajdą i Moniką Domańską z Traffic Design - organizacji pozarządowej, która działa na rzecz poprawy przestrzeni publicznej.

  Rynek dla dzieci rośnie z każdym rokiem i nic dziwnego, że odgrywają one na nim coraz większą rolę. Efektem tego jest angażowanie maluchów do filmów, reklam i pokazów mody. Czy kariera może zniszczyć dzieciństwo? A może przeciwnie - jest trampoliną do dalszego sukcesu? O tym goście Dzień Dobry TVN: psycholog dziecięca Aleksandra Piotrowska, właścicielka agencji aktorskiej dla dzieci Kamila Matuszewska oraz piosenkarz i tata dwóch córek Mariusz Totoszko.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN była na otwarciu wystawy malarstwa Iwo Zaniewskiego, guru polskiej reklamy, o którym Iwona Buchner mówi, że jest człowiekiem renesansu. Na tej wystawie zobaczycie obrazy, które Zaniewski namalował w ciągu ostatnich 15 lat.

  Od dziś do 9 listopada 2014 r. w Galerii Domu Aukcyjnego Polswiss Art będzie można zobaczyć wystawę obrazów Iwo Zaniewskiego, guru polskiej reklamy, który twierdzi, że łatwiej się robi film reklamowy niż maluje obraz. Dlaczego warto zobaczyć wystawę obrazów Iwo Zaniewskiego? Czy w Polsce jest popyt na sztukę? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy: Iwonę Buchner, właścicielkę domu aukcyjnego i Iwo Zaniewskiego.

  Kinga Burzyńska odwiedziła plan serialu "Prawo Agaty", by spotkać się tam z Darią Widawską i Tomaszem Karolakiem, czyli serialową Dorotą Gawron i jej mężem Wojciechem. Po co Wojciech Gawron pojechał do Londynu? Dlaczego Dorota nie mogla się z nim skontaktować? Czy Tomasz Karolak pisał kiedykolwiek listy miłosne, Daria Widawska dostawała je od swoich adoratorów?

  Kiedy w czasie remontu znalazła swoje zdjęcie z czasie młodości - rozpłakała się. W studiu Dzień Dobry TVN gościem była Anna Patrycy, która w latach 90. reklamowała podpaski. Opowiedziała o męczącej diecie, o reakcji na słynną reklamę podpasek oraz o świecie modelingu, śmierci rodziców i o tym, że zbierała butelki po piwie.

  Do show-biznesu wkradł się szatan. Ma postać utalentowanej filigranowej blondynki. Basia Kurdej-Szatan prosto z reklamy wdarła się na salony. I wcale nie sieci telefonii komórkowej. O swojej żonie, w studiu Dzień Dobry TVN, opowiedział Rafał Szatan. Czy spodziewali się odnieść tak spektakularny sukces dzięki udziale Basi w reklamie?

  Mamy: pagórki leśne, łąki zielone, pola malowane zbożem, wyzłacane pszenicą, posrebrzane żytem. Tyle - parafrazując klasyka. Są jeszcze lasy, jeziora i góry. I szyldy reklamowe. Filip Chajzer udał się w podróż po Polsce w poszukiwaniu ludzi, którzy twierdzą, że w Polsce jest ładnie. Znalazł takich?

  Zobaczcie spot wizerunkowy TVN przygotowany przez nasz dział autopromocji! Podoba się Wam? :)

  Jest obiektem pożądania kobiet na całym świecie. I to za sprawą pewnej reklamy. Jak wygrał casting i stał się najbardziej rozpoznawalnym modelem świata? Jak wyglądały zdjęcia do kultowej już reklamy, w której Isaiah Mustafa brał udział? Jak dba o swój wizerunek i utrzymuje formę? Isaiah Mustafa był gościem Dzień Dobry TVN.

  Nie możesz spać, masz problemy z koncentracją w pracy? To tylko część objawów związanych ze stresem, na który odczuwa coraz więcej osób. Czy dostępne w aptece lekarstwa na stres są rzeczywiście skuteczne? Z czego składają się leki na stres, które możemy kupić bez recepty? Czy takie leki mogą nam zaszkodzić? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy psychiatrę Magdalenę Namysłowską.

  Teraz ma krótkie, ciemne włosy, nosi okulary, garnitur i prowadzi biuro pośrdenictwa kredytowego. Siedem lat temu był modelem, który jako polski hydraulik, reklamował nasz kraj za granicą. Zobaczcie jak zmienił się najbardziej znany "polski hydraulik". Czy wizerunek hydraulika pomógł Piotrowi Adamskiemu czy mu zaszkodził w karierze? - Wspominam to jako jakiś etap w życiu, przygodę - mowił w Dzień Dobry TVN. Który Piotr podoba się Wam bardziej: ten obecny czy ten sprzed siedmiu lat?

  Ostatnio najpopularniejszy i najczęściej komentowany to ten Kasi Tusk. Ale blogi nie tylko traktują o modzie. W kręgu zainteresowań blogerów znajdują się także sztuka kulinarna, fotografia oraz blogi prześmiewcze. Paszkwile cieszą się niezwykłą popularnością. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Elizę Wydrych, która prowadzi blog modowy oraz Paulinę Krajewską, która prowadzi blog kulinarny. Jakie najbardziej nietypowe wynagrodzenie proponowali im reklamodawcy?

  Telewidz uznał, że reklama pewnego dezodorantu, w której występuje czarnoskóry model Isaiah Mustafa dyskryminuje mężczyzny, dlatego zaskarżył ją do Rady Etyki Reklamy. W uzasadnieniu napisał, że reklama poniża, obraża i wpędza w kompleksy normalnych mężczyzn. Rada nakazała zmianę fragmentu, w którym model mówi: "Spójrz na swojego mężczyznę i na mnie, jeszcze raz spójrz na niego i na mnie. Szkoda, że nie jest mną". Czy goście Dzień Dobry TVN, mężczyźni, są urażeni tą reklamą?