fakty tvn

  W ramówce każdy znajdzie coś dla siebie.

  Specjalni goście i materiały w "Dzień Dobry TVN", "Faktach i "Milionerach".

  Grzegorz Kajdanowicz jest jednym z gospodarzy głównego wydania "Faktów" TVN. Zawsze pełen profesjonalizmu, niezależnie od okoliczności. A jak wyglądały jego początki w telewizji? Co lubi robić w wolnym czasie? Czy celebrował 50. urodziny? Na te pytania odpowiedział w rozmowie z Mateuszem Hładkim, dziennikarzem Dzień Dobry TVN.

  Korespondent Andrzej Zaucha musiał opuścić Moskwę. W Dzień Dobry TVN opowiedział o tym, jakie nastroje panują w kraju, którym rządzi Władimir Putin.

  "To przyjemność, odpowiedzialność i ogromny przywilej".

  26 sierpnia 2017 roku w wieku 61 lat, odszedł Grzegorz Miecugow – jeden z najbardziej znanych polskich dziennikarzy, publicysta, pisarz, współtwórca i prezenter Faktów TVN oraz szef redakcji Szkła Kontaktowego TVN24. Przez 6 lat walczył z chorobą nowotworową.

  Redakcja TVN24 świętowała 9 sierpnia 2021 r. dwie dekady nadawania jako pierwszy całodobowy kanał informacyjny w Polsce i w tej części Europy. Z tej okazji Justyna Pochanke, która przez lata prowadziła "Fakty TVN", złożyła stacji życzenia. - Sto lat niezależności - mówiła.

  Marcin Wrona jest wieloletnim korespondentem "Faktów" TVN. Niestety, ostatni czas był dla niego bardzo trudny, ponieważ pożegnał swojego ojca, który zmarł na COVID-19. Teraz dziennikarz opowiedział, jak chciałby, by jego tata był zapamiętany.

  W sobotę 12 grudnia o 19:20, tuż po głównym wydaniu "Faktów", TVN wyemituje charytatywny blok reklamowy. Celem akcji #TVNpomagajmysobie jest pomoc najuboższym, czekającym na wsparcie w formie ciepłego posiłku oraz branży restauracyjnej, która znalazła się w kryzysie w związku z pandemią koronawirusa.

  Anita Werner i Piotr Marciniak to cenieni przez widzów prowadzący "Faktów" TVN. Od lat przekazują najważniejsze informacje z kraju i ze świata. Jak wyglądali w studiu dwie dekady temu? Jak bardzo się zmienili? Zobaczcie zdjęcia prezenterów z 2001 roku.

  Anita Werner to ulubienica widzów Faktów TVN. Ciepłych słów nie szczędzą jej również studenci, których uczy. Są też tacy, którzy pod ostatnim instagramowym postem dziennikarki deklarują, że dla niej gotowi są wrócić na uczelnię. Uniwersytet Warszawski powinien szykować się na oblężenie?

  Anita Werner od lat przekazuje nam najważniejsze doniesienia z Polski i ze świata. Tym razem dziennikarka TVN postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i pokazać nam siebie. Prowadząca "Fakty" założyła właśnie konto na Instagramie. Na jej profilu pojawiły się już pierwsze zdjęcia. Zobacz Anitę Werner w naturalnym wydaniu, bez telewizyjnego makijażu.

  Piotr Kraśko zasili grono gospodarzy głównego wydania programu "Fakty" i "Fakty po Faktach" w TVN24. Nasza redakcja gratuluje Piotrowi nowych wyzwań, życzy powodzenia i mocno trzyma za niego kciuki!

  "Fakty TVN" kończą 20 lat. O 19.00 odbędzie się emisja 7217 odcinka serwisu informacyjnego. 20 lat to tysiące przekazanych informacji i miejsc, które odwiedziliśmy. Jak wyglądały początki programu? Dlaczego "Fakty" zrewolucjonizowały sposób przekazywania informacji? W Tomasz Lis, pierwszy prowadzący "Fakty TVN" oraz Grzegorz Kajdanowicz, który prowadzi program i jest szefem reporterów, opowiedzieli w studiu Dzień Dobry TVN o wzlotach, upadkach i trudnych momentach "Faktów TVN".

  O zdobyciu tej góry zimą marzy wielu himalistów. Nie udało się to też polskim himalaistom, których wyprwa zakończyła się po 25 dniach. Nanga Pabrat, czyli "Naga Góra", nadal pozostaje jednym z dwóch ośmiotysięczników niezdobytych zimą. Zmaganią Adama Bieleckiego i Jacka Czecha przyglądała się ekipa Faktów TVN.

  Wiecie czym różni się praca w ‪‎Dzień Dobry TVN‬ od pracy w ‪Faktach TVN‬? To kwestia hmm... smaku ;)

  Dziennikarz i szef Faktów TVN Kamil Durczok został zaproszony do udziału w bollywoodzkiej superprodukcji "Bangistan". Jaką rolę zagrał w filmie? Czy aktorstwo na tyle mu się spodobało, że rzuci dziennikarstwo? I czy stół, przy którym siedział był czysty? ;)

  Katarzyna Olubińska spotkała się z szefem Faktów - Kamilem Durczokiem. Dziennikarz zaprosił ją na swoją motorówkę. Skąd wzięła się oryginalna nazwa dla pojazdu wodnego- Rurku? Jaką prędkość rozwija maszyna? Czy oddał stery Kasi i czy nie zatopiła "łódki"?