Newsy

  Newsy

  Jeronimo Martins to jedna z najbardziej rozpoznawalnych grup zarządzających supermarketami. Firma jest właścicielem m.in. sieci handlowej "Biedronka". Przedsiębiorstwo postanowiło rozwinąć swoją działalność w Polsce i utworzyć fundację, która będzie pomagała najbardziej potrzebującym seniorom. Reporter Dzień Dobry TVN, Marcin Sawicki dowiedział się, jak będzie funkcjonowała "Fundacja Biedronki".

  Znamy już wszystkie nominacje do Fryderyków 2020. Listę nazwisk i tytułów ogłosiła dziś Akademia Fonograficzna. Zobacz, kto ma szansę otrzymać w tym roku najbardziej prestiżowe wyróżnienia polskiej branży muzycznej.

  W poniedziałek niewielki deszcz może padać tylko na zachodzie kraju. W pozostałych regionach przejaśnienia i rozpogodzenia. Na termometrach 7 stopni C w Suwałkach, 9 w Warszawie, 12 stopni C we Wrocławiu. Wiatr słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe, w Warszawie, wyniesie 1001 hPa.

  Prognoza pogody na 8 marca. Początkowo wschodzie pochmurno i deszczowo, ale w ciągu dnia pogoda będzie się poprawiać. W ciągu dnia pogodnie w całym kraju. Na termometrach od 6 stopni w Suwałkach do 10 we Wrocławiu. Wiatr słaby, ciśnienie wzrośnie - warunki biometeorologiczne neutralne.

  To pierwszy przypadek zarażenia stwierdzony w Krakowie i 12 potwierdzony jak dotąd w Polsce. "Mężczyzna trafił do szpitala w sobotę wieczorem. W ostatnim czasie przebywał w północnych Włoszech. Jego stan jest dobry, stabilny" – powiedział dyrektor szpitala.