Janusz Rewiński - niezapomniany gangster Siara z kultowej komedii "Kiler" - nie żyje. Informację o śmierci aktora - za pośrednictwem mediów społecznościowych - podali jego najbliżsi. Gwiazdor miał 74 lata.
W Szczecinku (woj. zachodniopomorskie) doszło do nieszczęśliwego zdarzenia. Sześciolatek wypadł z okna na trzecim piętrze. Kto w tym czasie powinien opiekować się chłopcem i jak doszło do wypadku?
Od kilku dni przez Polskę przetaczają się burze. Towarzyszące im opady są na tyle intensywne, że w wielu miastach zalało ulice, dochodziło też do podtopień. Kiedy pogoda się uspokoi? Jaka aura będzie w wakacje?
Przed nami kolejny dzień z niespokojną pogodą. W wielu miejscach znowu pojawiają się burze i będzie intensywnie padać. Aura będzie na tyle groźna, że IMGW zdecydowało się wydać ostrzeżenia pierwszego i drugiego stopnia.
Sprawdź horoskop dzienny na poniedziałek, 3 czerwca 2024 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księży rozpoczyna dzień w znaku Barana.