Materiał promocyjny

Straciła pewność siebie, gdy przebywała na urlopie wychowawczym. Teraz zawalczyła o nowy wygląd. "Jestem w szoku"

Metamorfoza Agnieszki Lamparskiej
Źródło: Dzień Dobry TVN
Totalna metamorfoza Pani Agnieszki
Totalna metamorfoza Pani Agnieszki
Metamorfoza Agnieszki
Metamorfoza Agnieszki
Agnieszka Lamparska to 41-letnia mama dwójki dzieci, która jest pracownikiem korpusu służby cywilnej w armii. Przez ostatnie dwa lata, będą na urlopie wychowawczym, kładła nacisk na opiekowanie się pociechami, a nie na własne potrzeby. Zgłosiła się do Dzień Dobry TVN, by wreszcie zadbać o siebie i przejść wizerunkową metamorfozę. Jaki jest efekt?

"Raz, dwa, trzy... piękna Ty!". Metamorfoza Agnieszki Lamparskiej w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Lamparska na co dzień zajmuje się pracą administracyjną w korpusie służby cywilnej w armii - powołuje żołnierzy oraz organizuje i koordynuje ćwiczenia militarne. Z tą samą branżą związany jest jej mąż Piotr, który jako wojskowy rzadko przebywa w domu, ponieważ bierze udział w misjach.

Cały ciężar wychowywania dwóch synów spadł więc na 41-latkę, która wzięła urlop wychowawczy i ostanie dwa lata spędziła w czterech ścianach z chłopcami. Pandemia pogłębiła problem, ponieważ zatroskana matka była odizolowana od świata i skupiła się głównie na dzieciach, zapominając o własnych potrzebach.

Jak twierdzi w materiale Dzień Dobry TVN, utraciła pewność siebie i poczucie atrakcyjności. Zrezygnowała z makijażu, od dekad ma taką samą fryzurę, a jej styl ubioru jest bardzo zachowawczy. Nie chce wyróżniać się z tłumu, więc wkłada luźne, wygodne ubrania i nie zwraca uwagi na ich dopasowanie.

Kobieta zgłosiła się do cyklu "Raz, dwa, trzy... piękna Ty!", ponieważ chce zmienić dotychczasowy wizerunek, doświadczyć przygody, odzyskać utraconą kobiecość oraz zaimponować mężowi, by nie widział w niej wyłącznie matki swoich dzieci. Powrót do pracy po urlopie wychowawczym był dla Agnieszki impulsem do podjęcia wyzwania.

Agnieszka Lamparska przeszła wizualną zmianę - efekty

Makijażystka Marta Gąska, fryzjer Łukasz Urbański i stylistka Marta Pożarlik jako doświadczeni eksperci zadbali o komfort i wygląd bohaterki metamorfozy. Sprawili, że pani Agnieszka była zachwycona efektem ich pracy.

- Aga ma bardzo delikatne włosy. Nigdy nie farbowała. Swój naturalny kolor miała taki ciemny blond. Pomyślałem sobie, że jak ten blond jeszcze bardziej rozjaśnimy, to jeszcze bardziej ją rozświetli i zrobi "to coś". (...) Tutaj też włosy zagęściliśmy i przedłużyliśmy je troszeczkę - komentował w studiu Dzień Dobry TVN Urbański.

Wizażystka podkreśliła natomiast, że 41-latka ma niezwykle gładką cerę, która była pięknym "płótnem" do stworzenia codziennego, lekkiego make-upu.

- Agnieszka mówi, że jej problemem jest opadająca powieka. Ja apeluję tutaj do wszystkich pań: to nie powinien być żaden problem. Jeżeli nie wiecie, jak malować górną powiekę, zajmijcie się dolną - poradziła specjalistka.

Za stylizację uczestniczki cyklu "Raz, dwa, trzy... piękna Ty!" odpowiedzialna była Marta Pożarlik. Znawczyni mody zaszalała z kolorami i dobrała do drobnej sylwetki kobiety zielony garnitur, który świetnie kontrastował z białym T-shirtem i trampkami. Zwieńczeniem casualowego outifitu była idealnie dopasowana biżuteria - między innymi pierścionek z kamieniem oraz złoty naszyjnik z Apartu.

Jak na tę metamorfozę zareagowała sama zainteresowana? Agnieszka Lamparska nie kryła wzruszenia, gdy zobaczyła swoje nowe odbicie w lustrze.

- Jestem w szoku. To są włosy, o których marzyłam. Kolor, w którym czuję się świetnie. Rewelacja. (...) Radość jest ogromna. Nie spodziewałam się aż tak dużej zmiany - przyznała w Dzień Dobry TVN.

Wizerunkową zmianę 41-latki ocenili również obecni w studiu mąż oraz synowie. Szczególne wrażenie zrobiła na nich druga odsłona metamorfozy - wieczorowa kreacja. Efekt zobaczysz w naszym materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości