Gwiazdy

Barbara Kurdej-Szatan zmieniła fryzurę. "Poczułam jakbym pozbyła się jakiegoś ciężaru"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska

Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się nową fryzurą. W mediach społecznościowych opublikowała film i zdjęcia z przemiany. Wiele fanów i znajomych aktorki jest zachwyconych jej metamorfozą.

Barbara Kurdej-Szatan obcięła włosy

Znakiem rozpoznawczym Basi Kurdej-Szatan były do tej pory długie, blond włosy. Teraz jednak gwiazda postawiła na spore zmiany w swoim wizerunku i zaprezentowała zupełnie nową fryzurę. - Zrobiłam to! - napisała pod filmem, na którym pokazuje efekt wizyty u fryzjera.

Jak dbać o skórę?

10 minut dziennie, by pozbyć się zmarszczek
10 minut dziennie, by pozbyć się zmarszczek
wideo 2/5

Pod postem, nową fryzurą Barbary Kurdej-Szatan, zachwycały się między innymi: Joanna Koroniewska, Anna Mucha, Paulina Krupińska, Maciej Dowbor i Magda Steczkowska. Podobnie jak fanki aktorki. - Coś czułam, że to nadejdzie czas odświeżania fryzury i bardzo ładnie - napisała jedna z komentujących. - Pięknieeee!!! Zmiany są ważne w każdym aspekcie życia, Ty jesteś najlepszym przykładem. UWIELBIAM!!! - dodała kolejna.

Kurdej-Szatan zmieniła wygląd

W kolejnym wpisie na Instagramie Barbara Kurdej-Szatan przyznała, że choć podoba jej się metamorfoza, to bardzo się denerwowała zanim usiadła na fotelu fryzjera.

- To było cudowne! Poczułam jakbym pozbyła się jakiegoś ciężaru. Nie wiem jak to wytłumaczyć. Wiem, że to błahostka, ale ja całe swoje życie miałam długie włosy i po prostu stresowałam się. Dzięki za dopingowanie! Zmiany są ok! -wyjaśniła gwiazda.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości