Moda i Uroda

Straciła ciążę w 15. tygodniu. Dzięki metamorfozie odzyskała pewność siebie

Moda i Uroda

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
Sylwia Witas
Metamorfoza Kasi
Metamorfoza Kasi Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Katarzyna Galus popadła w depresję po tym, gdy w 15. tygodniu ciąży urodziła martwą córeczkę. Ostatnio jednak postanowiła zawalczyć o siebie. Zgłosiła się więc do cyklu Dzień Dobry TVN "1, 2, 3… Piękna Ty!". Pod okiem Marty Gąski, Pauliny Mikulskiej i Dobrawy Piękos-Szymańskiej przeszła spektakularną metamorfozę. Zobaczcie sami.

Katarzyna Galus pożegnała córkę Anielkę

12 lat temu Katarzyna Galus urodziła pierwsze dziecko - Hanię. Tuż po przyjściu na świat okazało się jednak, że dziewczynka ma wodogłowie. Z tego też powodu kobieta nie planowała drugiej pociechy. - Z córką było różnie, ale rozwijała się bardzo dobrze. Chodziła do normalnej szkoły, wszystko robi jak normalna nastolatka. Baliśmy się kolejnej ciąży, czy to się nie powtórzy, ale przydarzyła się - powiedziała w Dzień Dobry TVN.

Niestety radość z nadejścia na świat drugiego dziecka nie trwała długo. We wrześniu 2020 r. w 15. tygodniu ciąży Katarzyna Galus urodziła martwą córeczkę - Anielkę. Bohaterka naszego cyklu przeżyła ogromną traumę, przez którą popadła w depresję. Na szczęście skorzystała z pomocy psychiatry.

- Dzięki lekom zebrałam się w sobie i bardzo zapragnęłam jeszcze jednego dziecka, bo jeśli ono miało być, to będzie. I urodził się piękny tęczowy Rysiu. Niedawno przeczytałam, że dzieci, które się straciło to są gwieździste, a te, które po nich przechodzą są tęczowe - wyjaśniła 36-latka.

Katarzyna Galus zgłosiła się do programu, ponieważ marzyła o tym, by w końcu stanąć na nogi. - Chciałabym przejść metamorfozę, ponieważ gdzieś zapomniałam o sobie. Myślę, że ta metamorfoza da mi coś takiego, że będę chciała ładniej wyglądać dla siebie. (...) Chcę się poczuć bardziej kobieco, bo nie do końca się akceptuję - deklarowała. - Wielkimi krokami zbliża się czas końca urlopu macierzyńskiego i będę musiała wrócić na rynek pracy. Chciałbym przerobić CV, by zdjęcie, które sobie zrobię, pokazywało, że jestem silną kobietą. Bo jestem - dodała.

"1, 2, 3… Piękna Ty!" - przemiana Katarzyny Galus

Katarzyna Galus w Dzień Dobry TVN zaprezentowała się w zupełnie nowych odsłonach - casualowej, która może przydać się podczas rozmów o pracę oraz wieczorowej. Podczas metamorfozy o makijaż zadbała Marta Gąska, która pochwaliła cerę bohaterki. Za stylizacje odpowiedzialna była projektantka Paulina Mikulska, a za radykalne cięcie i zmianę koloru - Dobrawa Piękos-Szymańska.

- Pierwsze cięcie, to było: "a co ty zrobiłaś?". A kolejne, które już formowały fryzurę, to razem z włosami leciały łzy, czyli te dwa lata rzeczywiście spadały. (...) Nie da się zapomnieć tego, co było, bo nigdy tego nie zapomnimy, ale daje to fajną energię - stwierdziła Katarzyna Galus.

- Jestem niesamowicie wzruszona. Czuję się rewelacyjnie. Po prostu dziewczyny zrobiły świetną robotę. Zabieram je do domu i będą piły ze mną kawę, i będziemy się szykować, co rano, żebym tak wyglądała. Absolutnie ich nie wypuszczam - dodała z uśmiechem.

Zobaczcie, jak zmieniła się Katarzyna Galus. Posłuchajcie tej silnej kobiety i specjalistek:

1,2,3... piękna ty! - przemiana Kasi
1,2,3... piękna ty! - przemiana Kasi Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: Sylwia Witas

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości