Moda i Uroda

Tinker Bell to najmodniejsza grzywka na wiosnę. Wygładza rysy twarzy i dodaje uroku

Moda i Uroda

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Zeberka.pl
Grzywka na wiosnę

Tinker Bell to cięcie inspirowane postacią Dzwoneczka z filmu "Piotruś Pan". Ten rodzaj grzywki zdobywa ogromną popularność wśród gwiazd i dziewczyn z branży beauty. Czym się charakteryzuje? Komu będzie pasować i jakie ma zalety? Odpowiadamy.

Grzywka 2022 - Tinker Bell

Inspiracji na nową fryzurę poszukuje się już nie tylko na wybiegach światowych projektantów czy sesjach modowych. Coraz większą rolę odkrywa tu kinematografia. Kobiety znajdują natchnienie do zmian, dzięki wizerunkowi ich ulubionych postaci - chcą się podobnie umalować, uczesać czy nawet ubrać i nie ma w tym nic złego.

Jak dbać o włosy?

Jak ukryć siwe włosy?
Jak ukryć siwe włosy?Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Przykładów tego typu inspiracji jest naprawdę wiele. Modny makijaż? "Crystal eye" make-up podbił serca dziewczyn, dzięki serialowi "Euphoria". Stylowa fryzura? W 2021 roku kobiety oszalały na punkcie "The Rachel Cut", czyli uczesania w stylu jednej z głównych bohaterek "Przyjaciół".

Modne fryzury na wiosnę 2022

Jak się okazuję, tej wiosny królować będzie trend o nazwie Tinker Bell, czyli cięcie inspirowane postacią Dzwoneczka z bajki "Piotruś Pan". Chodzi tu głównie o charakterystyczną, prostą grzywkę. Co prawda jest ona postrzępiona, ale mimo to wygląda lekko i estetycznie.

Styliści fryzur nie mają wątpliwości, że to będzie jeden z silniejszych trendów tego roku. Już teraz możemy zobaczyć go u Megan Fox. Na jej przykładzie widać, że grzywka Tinker Bell łagodzi rysy twarzy i dodaje subtelności, a całość prezentuje się bardzo schludnie.

U kogo sprawdzi się ta modna grzywka? Z pewnością przypadnie do gustu paniom, które chcą podkreślić swój urok i dziewczęcość. Jak ją stylizować? Świetnym dopełnieniem efektu, będzie wypuszczenie kilku pasm luzem. Resztę włosów zepnij w wygodny warkocz, kok lub kucyk.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Zeberka.pl

Źródło zdjęcia głównego: Jorge Cia / EyeEm / Getty Images

Pozostałe wiadomości