przemiana

  przemiana

  Zusje wykonała ogromną pracę, aby zawalczyć o samą siebie. W show-biznesie zaistniała jako Luxuria Astaroth - jeszcze kilka lat temu skandalistka, o której pisał każdy. Nastoletnia kariera w mediach zaprowadziła ją do alkoholu i używek, co przypłaciła zdrowiem i relacjami z bliskimi. W rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl Zusje opowiedziała o przełomowym momencie w jej życiu, jakim był odwyk. Dowiedzieliśmy się także, jak wspomina współpracę z Donatanem i czy mają ze sobą kontakt.

  Pozbawienie wolności w zawieszeniu i dozór elektroniczny - to kary, na które została skazana Paulina Strzelecka. Mało kto dawał jej szansę na zmianę. Dziś jednak jest wzorem do naśladowania. Co się stało, że przeszła taką przemianę?

  W poprzednim odcinku "Projektu Lady", z programem pożegnała się Agnieszka Kowacz: "Nie umiałam, do końca, wejść w to wszystko. Może nie do końca dałam z siebie 100%". W studiu spytaliśmy ją, oraz towarzyszącą jej Tatianę Mindewicz-Puacz, mentorkę w programie, dlaczego to właśnie ona musiała opuścić Pałac w Radziejowicach i co dał jej udział w tym projekcie? Kto odpadnie z programu w kolejnym odcinku? Oglądajcie "Projekt Lady" jutro o 20.55.

  Pałac w Radziejowicach opuściła już pierwsza uczestniczka „Projektu Lady” – Róża. W programie zostało 11 dziewczyn, które pragną odmienić swoje życie. Jak dziewczyny poradziły sobie z dotychczasowymi zadaniami i co czeka je w kolejnych odcinkach programu? W studiu Dzień Dobry Wakacje gościliśmy jedną z mentorek – Tatianę Mindewicz-Puacz.

  Shirley Manson jest wokalistką, powstałego w 1994 roku, zespołu Garbage. Spotkała się z nią dziennikarka Dzień Dobry TVN Gabi Drzewiecka. Okazało się, że kiedyś niepokorna i czerwonowłosa artystka przeszła przemianę. Jaką? Dowiedzieliśmy się również, czy jest zadowolona z tego co osiągnęła i z jakiego powodu śmieje się z Kim Kardashian.

  Żona piłkarza Legii Marka Saganowskiego - Kamila przeszła niezwykłą metamorfozę. Po zmianie diety i wprowadzeniu ćwiczeń schudła 20 kilogramów. Teraz - jako trener personalny - pomaga innym w zrzuceniu wagi. W Dzień Dobry TVN zapytaliśmy Kamilę, czy jej mąż kiedykolwiek skrytykował ją z powodu tuszy i jak udawało jej się trzymać planu odchudzania. Ile czasu zajęła jej utrata 20 kilogramów?

  "Wchodzimy tam i pracujemy od rana do nocy!". Kto wybiera hotele, które weźmie "w obroty" Małgorzata Rozenek? Kto pokrywa koszty metamorfozy i czy można się jeszcze zgłosić do programu? Kolejny odcinek "Piekielnego Hotelu" już dziś o 18.00!

  Katarzyna Kunikowska zgłosiła swojego męża Sylwestra do cyklu "Tuning faceta". Dlaczego to zrobiła? Czy po metamorfozie zaszły w nim zmiany? Co jej się w tej zmianie najbardziej podoba? Które rady specjalistów Dzień Dobry TVN okazały się najbardziej cenne?

  Dlaczego kobiety kupują produkty luksusowe na raty? Czy to prawda, że oceniamy innych na podstawie tego, co posiadają? O tym w Dzień Dobry TVN Tamara Gonzalez Perea, autorka bloga modowego Macademian Girl. Naszym gościem była także Kinga Miller, która wykłada przedmiot "Moda jako zjawisko".

  Wiosenne łódeczki, szaszłyki i owoce z czekoladą! W kuchni Dzień Dobry TVN przepisy na pyszne i zdrowe potrawy zaprezentowała Anna Kalata!

  Bohaterka dzisiejszej metamorfozy to 30-letnia Beata. Od 6 lat jest wdową, wychowuje samotnie dwójkę dzieci. Pod swoje skrzydła wzięli ją nasi eksperci. W studiu Dzień Dobry TVN mogliście podziwiać efekty metamorfozy. Naszymi gości byli: dr n. med. Bartłomiej Kwiek oraz dr n. med. Andrzej Bożyk.

  Przepalone zęby, przepalone włosy, jedynka, która doprowadzała ją do szału i skóra zniszczona po solarium... to były kiedyś największe problemy Małgorzaty Stodolnej. Zobacz, co przeszła, by wyglądać tak jak teraz. Jakim zabiegom poddali ją eksperci? Jak się teraz czuje? Jak zmieniło się jej życie po metamorfozie i co obiecała lekarzom, którzy poddali ją przemianie?

  Teresa Roman zawsze nosiła długie włosy, by zakryć mało atrakcyjną szyję. Nie była także zadowolona ze swojego uśmiechu. Dzięki naszej metamorfozie zmieniła się nie do poznania. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy ją razem ze współtwórcami jej przemiany: stomatologiem Andrzejem Bożykiem oraz z dermatologiem estetycznym Marcinem Ambroziakiem.