Gwiazdy

O tych romansach było głośno. Oto znane pary, które poznały się na planach filmowych

Gwiazdy

Do sieci wypłynęła informacja, że powstanie serial na podstawie filmu "Pan i Pani Smith". To właśnie na planie tej produkcji rozpoczęła się miłość Angeliny Jolie i Brada Pitta. Idąc tym tropem, Ania Wendzikowska w Dzień Dobry TVN opowiedziała o produkcjach podczas, których narodziło się wielkie uczucie lub gorący romans.

Ponoć ponad 70 proc. par poznaje się w pracy. Dlatego nikogo nie powinno dziwić, że na planach filmowych również to się dzieje. Aktorzy, czekając w garderobach i przyczepach, by nakręcić kolejną scenę, rozmawiają, piją kawę - po prostu nawiązują relację.

Angelina Jolie poznała mężów na planie

Przykładem takiej relacji jest wcześniej już wspomniany związek Brada Pitta i Angeliny Jolie. Ale Ania Wendzikowska przypomniała, że aktorka poprzedniego męża Billy'ego Throntona również poznała na planie.

- Z powodu mocnych namiętności i emocji zakochali się. Potem stworzyli bardzo malownicze małżeństwo. Pobrali się w Las Vegas. Były słynne historie, że na szyi nosili swoją krew, wytatuowali sobie deklaracje - wspominała nasza dziennikarka.

Penelope Cruz i jej głośne romanse

Zdaniem dziennikarki, najbardziej znaną z romansowania ze swoimi partnerami filmowymi była swego czasu Penelope Cruz.

- Obecnego męża poznała na planie filmu Almodovara "Szynka, szynka". Javier Bardem i Penelope mieli wielki gorący romans na samym początku kariery, potem aktorka odpłynęła do Hollywood i postanowiła go porzucić. Zagrała w filmie "Sahara", gdzie poznała Matthew McConaughey. To był wielki gorący romans. Potem był Tom Cruise w "Vanilla Sky", którego poznała tuż po tym, jak się rozstał z Nicole Kidman, którą zresztą też poznał na planie filmowym. Potem Penelope spotkała znów Javiera w filmie "Vicky, Christina, Barcelona". Ta miłość odżyła i są do tej pory - tłumaczyła Ania Wendzikowska.

Jak wyglądają związki aktorów? Jak wpływa to na film? Jakim kluczem wybierani są podczas castingów? Jakie jeszcze gorące romanse przeszły do historii? Posłuchaj całej rozmowy z Anią Wendzikowską.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Co moda zawdzięcza bohaterkom filmów i seriali? Niektóre z nich odmieniły wizerunek kobiet

Oglądaj przedpremierowe odcinki ulubionych programów w Internecie. Wygraj podwójny dostęp do Playera!

"Chyłka - Inwigilacja" już w lutym w Playerze. Czy prawniczka sprosta nowemu wyzwaniu?

Autor: Dominika Czerniszewska

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości