Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan wspiera WOŚP. Co wyjątkowego podarowała na aukcję?

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 31 stycznia. Jak co roku gwiazdy chętnie włączają się do akcji, wystawiając na aukcje różne oferty. Małgorzata Rozenek-Majdan oferuje coś niepowtarzalnego.

Małgorzata Rozenek-Majdan – aukcja WOŚP

Wielki finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przed nami. Oprócz tradycyjnych zbiórek pieniężnych co roku organizowana jest aukcja, do której włączają się gwiazdy. Nie inaczej jest teraz.

Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła podarować dzień spędzony z nią. Na osobę, która wygra licytację, czeka dzień pełen atrakcji. Czego może się spodziewać?

- W tym roku wychodząc naprzeciw Waszym prośbom zapraszam do spędzenia dnia ze mną i moim beauty teamem. Beata Milczarek zajmie się pięknym make up'em, Sylwia Habdas zadba o perfekcyjną fryzurę, Paweł Marczewski wyczaruje super stylizację, a finałem naszego spotkania będzie sesja zdjęciowa z moim ulubionym fotografem. Kim? To ujawnię już wkrótce. Często pytacie mnie o to, co dzieje się podczas sesji zdjęciowej, więc zwycięzca licytacji będzie mieć szansę zobaczenia mojej pracy od kulis dołączcie do aukcji. Wspólnie wesprzyjmy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy ❤ gramy do końca świata i jeden dzień dłużej - napisała Perfekcyjna Pani Domu na Instagramie.

Jeżeli jesteście zainteresowani wylicytowaniem dnia z Małgorzatą Rozenek-Majdan, kierujemy Was do aukcji.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2021

29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 31 stycznia. I chociaż planowo miał odbyć się 10 stycznia, to przez trwającą pandemię i związane z nią obostrzenia organizatorzy musieli przesunąć wydarzenie. Jednak Jurek Owsiak i cały jego sztab nie przestają pomagać i nieść dobra.

Jak będzie wyglądał tegoroczny finał? W centrum Warszawy na Placu Defilad planowana jest budowa studia telewizyjnego, z którego nadawana będzie transmisja. Nie zabraknie występów artystów.

- Będą także licytacje. Ponadto będzie w TVN, w TVN24, TTV i w Internecie. Oglądajcie, bo ruszamy już w sobotę o 21. Transmisja będzie trwała całą noc i będziemy wam mówić, co zrobiła Orkiestra i jak graliśmy. Do tej pory wydaliśmy ponad 1 300 000 000 zł i kupiliśmy ponad 65 tysięcy urządzeń medycznych - mówił Jurek Owsiak w Dzień Dobry TVN. Zobacz całą rozmowę:

Zobacz też:

Kolacja z Karoliną Pisarek, rakieta Igi Świątek i obóz z Anią Lewandowską. Co jeszcze gwiazdy przekazały na licytacje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?

Restauracje pomagają potrzebującym. W grudniu wydały 65 tys. posiłków dla najuboższych. Kolejne już w styczniu

Za 50 tys. zł wylicytowali kolację z Magdą Gessler i jej synem. Co przygotowała restauratorka?

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości