Gwiazdy

Will Smith przeprosił Chrisa Rocka. Jak na te słowa zareagował komik?

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Co nowego w show-biznesie?
Co nowego w show-biznesie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

O policzku, który Will Smith wymierzył Chrisowi Rockowi podczas ostatniej gali wręczenia Oscarów, mówił cały świat. Aktor i sprawca całego zamieszania długo nie komentował sprawy, w końcu po kilku miesiącach odniósł się do całej sytuacji i przeprosił za swoje zachowanie. Jak na te słowa zareagował zaatakowany komik? O tym w Dzień Dobry TVN opowiadała Sandra Hajduk-Popińska.

Will Smith skomentował swoje zachowanie na Oscarach

Podczas ostatniej gali wręczenia Oscarów doszło do niecodziennej sytuacji. Will Smith wszedł na scenę i uderzył prowadzącego uroczystość Chrisa Rocka. Reakcja aktora była odpowiedzią na niestosowany żart komika dotyczący łysiny Jady Pinkett Smith (gwiazda choruje na łysienie plackowate).

Choć o zachowaniu aktora na gali mówił cały świat, to artysta milczał. Teraz zabrał głos. - Nagrał pięciominutowe przemówienie, wręcz powiedziałabym, że wygląda to, jak orędzie skierowane do fanów i do samego Chrisa Rocka - mówiła w Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk-Popińska.

Will Smith przeprosił Chrisa Rocka

Z zamieszczonego na Instagramie nagraniu dowiadujemy się, że Smith skontaktował się z Chrisem Rockiem i zaproponował mu spotkanie. Komik jednak nie zgodził się na tę propozycję i przyznał, że nie jest gotowy na to, aby zobaczyć się aktorem.

Smith dodał, że przez ostanie trzy miesiące bardzo dużo myślał o tym, co się stało i jak się zachował. - Nie zamierzam teraz tego analizować, ale chcę wam wszystkim powiedzieć, że żadna część mnie nie uważa, że to było w porządku - mówił aktor na zamieszczonym w sieci wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości