Gwiazdy

Patrycja Markowska, Kasia Wilk i Mezo zapraszają na Top Of the Top Sopot Festival 2022

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Top Of the Top Sopot Festival 2022!
Top Of the Top Sopot Festival 2022!Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Od 16 do 19 sierpnia w Operze Leśnej obchodzić będziemy wielkie święto polskiej muzyki. Na scenie sopockiego amfiteatru w tych dniach wystąpią czołowi artyści, którzy zaprezentują zarówno stare, jak i nowe utwory. Na Top Of the Top Sopot Festival 2022 nie zabraknie między innymi Patrycji Markowskiej, Kasi Wilk i Mezo, którzy zapraszają widzów Dzień Dobry TVN przed telewizory.

Top Of the Top Sopot Festival 2022 - Kasia Wilk i Mezo w nowej aranżacji "Ważne"

Premiera utworu "Ważne" w wykonaniu Kasi Wilk i Mezo miała miejsce 17 lat temu. Od tamtego czasu muzyczny duet wykonał tę piosenkę na niezliczonej liczbie koncertów. Artyści postanowili więc nieco urozmaicić sobie pracę i stworzyli nową wersję popularnego hitu, którą zaprezentują podczas tegorocznego Top Of the Top Sopot Festival.

- Będzie troszkę mocniej, zwłaszcza że po 17 lat od premiery zmieniliśmy się trochę, dojrzeliśmy. (...) Z wielkimi emocjami wracam do tamtego miejsca [do Opery Leśnej - przyp. red.], bo tam zadebiutowałam z moją pierwszą piosenką z solowej płyty "Kiedy jestem". Walczyłam o Bursztynowego Słowika i byłam wtedy taka młoda, pełna energii, odważna. Teraz się troszeczkę zrównoważyłam - wspomina w Dzień Dobry TVN Kasia Wilk.

Patrycja Markowska zaśpiewa z ojcem na festiwalu w Sopocie

Pierwszy dzień sopockiego festiwalu upłynie pod hasłem #You Are The Champions. Będzie to swoisty muzyczny dialog o miłości, pomaganiu i sile ludzkich serc. Oprócz Kasi Wilk i Mezo podczas koncertu na scenie Opery Leśnej pojawi się między innymi Patrycja Markowska.

- To jest miejsce tak bardzo przepełnione muzyką, historią muzyki. Ja pamiętam, jak pierwszy raz zobaczyłam tam Whitney Houston. Myślałam, że z wrażenia zemdleję. Mam to szczęście, że mogę zaprezentować piosenkę z nowej płyty "Wilczy Pęd". Zawsze stawiałam na prostą oprawę, a w tym roku zaprosiłam cudowną grupę indiańską. Będą grali na bębnach, więc to jest fajne - zapowiada artystka.

Gwiazda będzie miała okazję, by wystąpić również podczas trzeciego dnia festiwalu. Stanie wówczas u boku swojego ojca Grzegorza Markowskiego.

- Na próbie już się wzruszyłam, bo tak gra orkiestra. Zagramy piosenkę "Niewiele Ci mogę dać", zaśpiewam z tatą w duecie. Tata mówi, że to jest już jego ostatni występ i że on już w ogóle nie chce, ale tam go nie mogło zabraknąć - skomentowała w Dzień Dobry TVN piosenkarka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości