Mezo

  Mezo

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpili: Mezo i Kasia Rościńska. Artyści zaprezentowali nowy singiel "Wdzięczny". Utwór pochodzi z ostatniej płyty Mezo zatytułowanej "Życiówka".

  Jacek "Mezo" Mejer postanowił porwać się na niemal niemożliwy wyczyn. Raper planuje przebiec maraton w czasie poniżej dwóch godzin i 30 minut. To będzie najtrudniejsze wyzwanie w jego życiu. O formę Jacka dba trener Piotr Maruszewski. Przebiegnięcie maratonu wymaga od biegacza sporej pracy. Jak przygotować się do tak dużego dystansu? Od czego zacząć? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Mezo oraz jego trenera od biegania Marcina Nagórka.

  ...a ściślej na jednym dachu... studia Dzień Dobry TVN. Posłuchajcie najnowszej piosenki Mezo "Życiówka" i Doroty Wellman! ;-) Podoba się Wam?

  Nową pasją Jacka "Mezo" Mejera są biegi. Mezo biega nie tylko - jak mówi - coraz - szybciej, ale bierze też udział maratonach. A jego najnowsza płyta "Życiówka" jest właśnie o bieganiu. Co mają ze sobą wspólnego te dwie pasje? Jak Mezo wspomina swój pierwszy maraton? Co motywuje go do biegania i czy samotność w bieganiu mu nie przeszkadza? Jakim ojcem jest Mezo? Zobaczcie rozmowę z Jackiem "Mezo" Mejerem w Dzień Dobry TVN i posłuchajcie jego najnowszej piosenki, którą zaśpiewał na dachu naszego studia!

  Z okazji jubileuszu Drużyny Szpiku gwiazdy, które są jej członkami uczestniczyły w sesji zdjęciowej na stadionie w Poznaniu. Jak trafili do fundacji i dlaczego postanowili zostać dawcami? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała o to: Katarzynę Bujakiewicz, Magdalenę Steczkowską, Grzegorza Skawińskiego, Tomasza Zimnocha, Bartka Jędrzejaka, Katarzynę Wilk i Meza. Jak długo działają na rzecz fundacji?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Jacek "Mezo" Mejer, raper oraz miłośnik biegania. O sportowej pasji opowiada też utwór muzyka, do którego teledysk powstał podczas maratonu, w którym brał udział Jacek. Zachęca Was do biegania?

  Polacy biegają na potęgę. Do fanów tej formy aktywności fizycznej należy równiez gość Dzień Dobry TVN raper Jacek "Mezo" Mejer. Ile razy w tygodniu biega? Czy planuje start w ultramaratonie? Co mu daje bieganie? Mezo był gościem Doroty Wellman i Marcina Prokopa w Dzień Dobry TVN.

  Mezo, piosenkę "Wchodzę na kort", zaprezentuje podczas kwietniowego Pucharu Davisa i meczu Polska – Chorwacja. Tylko w Dzień Dobry TVN, telewizyjna premiera tej piosenki, która zapowiada majową premierę nowej płyty Mezo - "Krajobraz po bitwie". Posłuchajcie!

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska była w Poznaniu w gościnie u Mezo. Raper oprowadził ją po kuchni, salonie oraz zdradził przepis na ulubione naleśniki!

  Współpracowała z takimi zespołami jak zespołami KTO TO, Dreamland, Groovestreet, a także z Mezem. Na naszej scenie Kasia Wilk wykonała utwór "Po prostu".