Gwiazdy

Wyjątkowe otwarcie trzeciego dnia Top of The Top Sopot Festival 2022. Uznani artyści połączyli siły na scenie

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Kayah, Bovska, Margaret, Mery Spolsky i Nick Sinckler

Top of The Top Sopot Festival 2022 to nie lada gratka dla wszystkich miłośników dobrej zabawy. Trzeciego dnia wielkiego muzycznego święta na scenie trójmiejskiej Opery Leśnej stanęli Kayah, Bovska, Margaret, Mery Spolsky i Nick Sinckler, zaskakując publiczność wspólnym występem. W ramach rozpoczęcia koncertu "Jestem sobą" artyści zaprezentowali nowe aranżacje znanych utworów.

Top of The Top Sopot Festival 2022 - artyści połączyli siły na scenie

Trzeci dzień Top of The Top Sopot Festival 2022 okazał się źródłem niezastąpionych wrażeń. Zorganizowany 18 sierpnia koncert pod hasłem #ZAWSZE RAZEM. MUZYCZNE PODZIĘKOWANIE DLA WIDZÓW Z OKAZJI 25 LAT TVN został podzielony na dwie części, a każda z nich stanowiła przepustkę do doskonałej zabawy.

Sopot

Natasza Urbańska zaśpiewa w Sopocie
Natasza Urbańska zaśpiewa w SopocieDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Wieczór rozpoczął się od występu pięciu uznanych artystów. Bovska, Kayah, Margaret, Mery Spolsky i Nick Sinckler połączyli siły, by wprowadzić w znakomity nastrój zebranych w Operze Leśnej gości, jak również zasiadających przed telewizorami widzów TVN. Muzycy wykonali w kwintecie utwory "Królestwo kobiet", "Po co" i "Serce Baila". Warto dodać, że zaprezentowali je w zupełnie nowych aranżacjach, uświetniając tym samym pierwsze minuty koncertu "Jestem sobą".

Top of The Top Sopot Festival 2022 - muzyczne podziękowanie dla widzów TVN

Artystom otwierającym koncert "Jestem sobą" towarzyszyła orkiestra. Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że widowiskowy pokaz przygotowany przez Bovską, Kayah, Margaret, Mery Spolsky i Nicka Sincklera stanowił doskonały wstęp do hucznych obchodów jubileuszu stacji TVN.

Z pomocą uznanych artystów stacja pragnęła podziękować widzom za wspólnie spędzone lata. Obok wspomnianych na gwiazd, na scenie Opery Leśnej pojawili się między innymi Agnieszka Chylińska, Patrycja i Grzegorz Markowscy, Mrozu i Natalia Przybysz. Wyjątkowy koncert poprowadzili Anna Kalczyńska, Ewa Drzyzga, Gabi Drzewiecka, Paulina Krupińska i Marcin Prokop.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości