Gwiazdy

Drzyzga, Kalczyńska i Krupińska wspominają swoje początki w TVN. "To było naprawdę piękne"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
#ZAWSZERAZEM 25 lat TVN dziś w Sopocie
#ZAWSZERAZEM 25 lat TVN dziś w SopocieDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Anna Kalczyńska, Ewa Drzyzga i Paulina Krupińska-Karpiel będą miały okazję sprawdzić się w nowej roli. Znane widzom Dzień Dobry TVN dziennikarki poprowadzą jubileuszowy koncert 25-lecia stacji TVN. Rozmowa o wydarzeniu zatytułowanym #ZAWSZE RAZEM stała się pretekstem do sentymentalnej podróży.

„Prowadzące Dzień Dobry TVN na Top Of The Top Sopot Festiwal 2022

Ich nazwisk nie trzeba nikomu przedstawiać. Od lat związane ze stacją TVN, cieszą się niesłabnącą sympatią widzów. W ramach festiwalu Top Of the Top poprowadzą koncert #ZAWSZE RAZEM, będący muzycznym podziękowaniem dla widzów stacji za wspólne 25 lat. Dla Anny Kalczyńskiej będzie to także osobisty jubileusz.

- W tym roku mija mi 20 lat, więc ja też mam swoją małą rocznicę - zdradziła Anna Kalczyńska w rozmowie z Filipem Chajzerem. - Pamiętam to bardzo dobrze, 2002 rok, bezpośrednio po stażu w Dyrekcji Generalnej Prasy i Komunikacji w Brukseli, w Komisji Europejskiej, trafiłam idealnie, bo wtedy jako Polska przygotowywaliśmy się do referendum unijnego. Połączyłam wszystkie swoje doświadczenia i wylądowałam w TVN24.

Droga do telewizyjnej kariery Ewy Drzyzgi prowadziła przez radio. Na początku dziennikarka próbowała łączyć te dwie ścieżki, jednak z biegiem czasu zrozumiała, że jej miejsce jest w na szklanym ekranie.

- Wreszcie wróciłam do korzeni i mogłam, bo moc telewizja miała ogromną, pomóc w konkretnych sprawach konkretnym ludziom - wspominała Ewa Drzyzga. - To było piękne, ale to ciągnięcie dwóch srok za ogon było naprawdę wyczerpujące.

Z kolei Paulina Krupińska-Karpiel swoją przygodę przed kamerą rozpoczęła w TVN Style, gdzie pojawiła się w 2014 roku.

- "Klinika urody" dała mi olbrzymie doświadczenie, super mi się ten program tworzyło - powiedziała. - To dało mi możliwość, żeby potem robić rzeczy, które były bliższe mojemu sercu i tej ścieżce zawodowej - zaznaczyła.

#ZAWSZE RAZEM

Trzy wyjątkowe kobiety poprowadzą koncert #ZAWSZE RAZEM, który odbędzie się w sopockiej Operze Leśnej. Będzie to jedno z wydarzeń składających się na obchody jubileuszu stacji. W trakcie dwóch części koncertu o nazwie „Jestem sobą” oraz „To jest Wasz czas” artyści zaprezentują znane utwory w nowych aranżacjach i odsłonach.

Z towarzyszeniem orkiestry wystąpią m.in.: Nosowska, Kayah, Agnieszka Chylińska, Ewa Bem, Andrzej Piaseczny, Grzegorz Markowski, Michał Szpak, Jan Borysewicz, Natalia Przybysz, Ørganek, Patrycja Markowska, Grubson, Ralph Kaminski, Igo, Mrozu, Kuba Badach, Margaret, Pectus, Mery Spolsky, Bovska, Loren Allred, Nick Sinckler, Mateusz Ziółko, Gooral oraz Zespół Pieśni i Tańca Śląsk im. Stanisława Hadyny.

- W momencie, kiedy wychodzimy na scenę, widzimy fantastycznych ludzi, którzy się do nas uśmiechają, cieszą się, czekają zawsze na ten festiwal, na Top Of The Top - mówiła z entuzjazmem Paulina Krupińska-Karpiel. - Przyjeżdżają rokrocznie, żeby świętować z nami święto muzyki - podsumowała prezenterka.

Koncert #ZAWSZE RAZEM już w czwartek, 18 sierpnia 2022 roku na antenie TVN.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości