Kayah i Mery Spolsky rozgrzeją sopocką Operę Leśną. "Towarzyszy nam ogromna trema"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Girlpower według Kayah i Mery Spolsky
Girlpower według Kayah i Mery Spolsky
Natasza Urbańska zaśpiewa w Sopocie
Natasza Urbańska zaśpiewa w Sopocie
Comedy Fest już 19 sierpnia na Top of the Top Sopot Festival
Comedy Fest już 19 sierpnia na Top of the Top Sopot Festival
Top of the Top Sopot Festival już od 16 sierpnia w Sopocie
Top of the Top Sopot Festival już od 16 sierpnia w Sopocie
Ewa Bem wystąpi na Top of the Top Sopot Festival
Ewa Bem wystąpi na Top of the Top Sopot Festival
Michał Szpak powalczy w Sopocie o Bursztynowego Słowika
Michał Szpak powalczy w Sopocie o Bursztynowego Słowika
Martin Lange powalczy w Sopocie o Bursztynowego Słowika
Martin Lange powalczy w Sopocie o Bursztynowego Słowika
BEMY powalczy w Sopocie o Bursztynowego Słowika
BEMY powalczy w Sopocie o Bursztynowego Słowika
Kayah i Mery Spolsky to kolejne gwiazdy, które pojawią się na sopockiej scenie w ramach festiwalu Top of the Top. W plenerowym studiu Dzień Dobry TVN wokalistki zdradziły, co przygotowały dla publiczności. Wszystko wskazuje na to, że w Operze Leśnej będzie prawdziwy ogień.

Kayah w Sopocie

Kayah pojawiła się w Operze Leśnej już pierwszego dnia, występując w koncercie #YOU_ARE_THE_CHAMPIONS. Z kolei 18 sierpnia wystąpi w muzycznym jubileuszu stacji TVN zatytułowanym #ZAWSZE RAZEM. Jak podkreśliła gwiazda, spotkania z sopocką publicznością są niezwykle wymagające.

- Nie ukrywam, że jak się wychodzi na scenę, tutaj w Sopocie, to towarzyszy nam ogromna trema, we wtorek mnie zjadła - przyznała Kayah. - Bardzo się bałam piosenki "I will survive", niestety nie wyszła mi, zjadła mnie ta trema. Położyłam tę piosenkę i przyznałam się publiczności. Ileś lat temu, kiedy stałam na jednej scenie z Glorią Gaynor, tą wielką Glorią Gaynor, zaśpiewam tę piosenkę znacznie lepiej niż we wtorek - dodała.

Mary Spolsky w Sopocie

Jak na współczesną supermenkę przystało, Kayah idzie śmiało naprzód i pracuje nad kolejny występem. Wokalistka znana jest z tego, że chętnie podejmuje współprace na polu artystycznym. Tym razem wystąpi wraz Mary Spolsky, Bovską, Margaret i Nick Sincklerem.

- Bardzo sobie cenię wszystkich artystów, z którymi będziemy coś tworzyć - powiedziała Mary Spolsky. - Każdy ma osobną energię i jak się wczoraj spotkaliśmy na próbie, to ta garderoba wybuchła wręcz. Ja się czuję zaszczycona i nie mogę się doczekać - zaznaczyła.

Kayah i Mary Spolski otworzą czwartkowy koncert. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00 i będzie można je śledzić na antenie TVN.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:
Prowadzący:

Pozostałe wiadomości