Gwiazdy

Zgubiłeś skarpetkę? Zajrzyj na Instagram Toma Hanksa

Gwiazdy

Tom Hanks

Tom Hanks słynie z poczucia humoru. Nikogo więc nie powinno dziwić, że na Instagramie umieszcza zabawne zdjęcia, podpisując je równie śmiesznymi komentarzami. Wiele z fotografii przedstawia znalezione części cudzej garderoby.

Nietypowe hobby Toma Hanksa

Tom Hanks jest jednym z najlepszych artystów swojego pokolenia, który przez lata był uznawany przez krytyków głównie za aktora komediowego. I nic dziwnego, ponieważ właśnie w takich filmach rozbawiał setki tysięcy widzów w kinie i przed telewizorami na całym świecie.

Gwiazdor przeniósł swoje poczucie humoru również do mediów społecznościowych, w których publikuje zdjęcia rzeczy znalezionych. Na jednym z nich uwiecznił legitymację studencką, co umożliwiło znalezienie jej właścicielki. Innym razem wstawił fotografię skarpetki.

Kto zgubił skarpetkę? To znaczy jak udało Ci się zgubić tę skarpetkę

- napisał w poście.

Na Instagramie aktora pojawiło się również zdjęcie tajemniczego przedmiotu.

Rękawica? But? Kapelusz? Nie mam pojęcia, ale można to znaleźć na siedemdziesiątej

- podpisał fotografię Tom Hanks.

W mediach społecznościowych gwiazdora można też zobaczyć fotki przedstawiające znalezione przez niego rękawiczki, buty, czapki, chusty, a nawet widelec. Osoby, które zgubiły podobne przedmioty powinny ich szukać właśnie tam.

Tom Hanks - kariera

Aktorska przygoda Hanksa zaczęła się w teatrze. Już w szkole występował na scenie, a jego role cieszyły się dużym uznaniem. Gdy jego kariera nabrała rozpędu przeniósł się do Los Angeles, gdzie szybko zaczął grywać w filmach i serialach.

Z początku zasłynął jako aktor komediowy. Występ w "Dużym" przyniosła mu nawet jego pierwszą nominację do Oscara. Jako aktor dramatyczny zaistniał dopiero w 1993 roku, dzięki roli w dramacie Jonathana Demmego "Filadelfia". Za wcielenie się w postać chorego na AIDS prawnika Andrew Becketta Amerykańska Akademia filmowa przyznała mu statuetkę w kategorii Najlepszy Aktor Pierwszoplanowy. Film okazał się przełomem w dorobku Hanksa i otworzył mu drzwi do prawdziwej kariery. Dowodzi tego fakt, że już rok później otrzymał swojego drugiego Oscara za rolę w kultowym filmie Roberta Zemeckisa – "Forrest Gump".

Na swoim koncie ma występy w takich hitach, jak "Bezsenność w Seattle", "Apollo 13", "Terminal", "Złap mnie jeśli potrafisz", "Most szpiegów", czy "Czwarta władza".

W poniższych materiałach znajdziesz więcej wiadomości na temat Toma Hanksa.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

>>> Zobacz także:

Wysoka cena za rozwód. Ewan McGregor stracił połowę fortuny

Małgorzata Kożuchowska o późnym macierzyństwie. "Na zajście w ciążę miałam 2% szans"

Paulina Smaszcz z byłym mężem na wakacjach: "Maciej patrzy tak na mnie, gdy nad morzem zachodzi słońce"

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości