Gwiazdy

Tom Hanks i Rita Wilson mają koronawirusa

Gwiazdy

Aktualizacja:

Tom Hanks poinformował w mediach społecznościowych, że wykryto u niego i jego żony Rity obecność koronawirusa. Amerykański aktor został przebadany podczas pobytu w Australii.

Tom Hanks ma koronawirusa

Amerykański aktor i jego żona mają koronawirusa. Tom Hanks w oświadczeniu na Instagramie przekazał, że zarówno on, jak i Rita zostali zdiagnozowani w czasie podróży do Australii. Oboje wykazywali objawy tj. zmęczenie, bóle mięśni i podwyższona temperatura ciała.

Rita i ja jesteśmy w Australii. Poczuliśmy się zmęczeni, było nam zimno, mieliśmy jakieś bóle. Aby dochować wszelkich standardów obecnych na świecie, zostaliśmy przebadani na obecność koronawirusa. Wynik testów okazał się pozytywny

- poinformował Tom Hanks na Instagramie.

Rola w filmie

Dwukrotny zdobywca Oskara właśnie rozpoczynał zdjęcia do nowego filmu o życiu Elvisa Presleya. Tom miał wcielić się w rolę menedżera. Ze względu na obecność koronawirusa jego plany uległy zmianie. Zakażenia może być dla aktora niebezpieczne, gdyż Tom choruje również na cukrzycę. Według naukowców takie osoby znajdują się w grupie podwyższonego ryzyka.

Co teraz? Przedstawiciele służb medycznych mają procedury, za którymi trzeba podążać. Będziemy poddawani kolejnym testom, będziemy na obserwacji odizolowani tak długo, jak jest to niezbędne dla zdrowia publicznego

- napisał Hanks.

Informację Toma Hanksa szybko otrzymała wytwórnia Warner Bros, która wydała oświadczenie. Obecnie trwa współpraca z władzami Australii, by zidentyfikować wszystkie osoby, które miały kontakt z zakażaną parą.

Ściśle współpracujemy z australijskimi służbami medycznymi, aby zidentyfikować każdego, kto mógł być w bliskim otoczeniu aktora. Zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników jest dla nas priorytetem

- informuje Warner Bros.

Tom Hanks - Rita Wilson jak się teraz czują

Tom Hanks i Rita Wilson przebywają na kwarantannie w Australii. Aktor na swoim Instagramie opublikował zdjęcie, pod którym informuje o ich aktualnym stanie zdrowia. Są uśmiechnięci, sprawiają wrażenie spokojnych i żyją z dnia na dzień. Zaapelowali, żeby słuchać rad ekspertów i pozostawać w domach, dla dobra siebie i innych.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości