Tola Szlagowska nostalgicznie wspomina pierwszą miłość. Posłuchajcie słodko-gorzkiego "First Love"

Aktualizacja:

Tola Szlagowska zaskoczyła niedawno swoich fanów informacją o tym, że po kilku latach przerwy wraca na rynek muzyczny z nową płytą. Wokalistka kilka dni temu zaprezentowała nawet pierwszy singiel do wydawnictwa. Teraz wypuściła do sieci kolejną piosenkę. Tym razem jest to słodko-gorzki walentynkowy utwór "First Love".

Tola Szlagowska jako nastolatka była gwiazdą zespołu Blog 27, który kilkanaście lat temu podbił serca fanów. Teraz, po przerwie od rynku fonograficznego, wokalistka wróciła do śpiewania i zapowiedziała premierę swojego nowego albumu "Subtitles", który ma pojawić się na rynku już 26 lutego 2021 roku . Z tej okazji młoda artystka wydała utwór "Recycled/Fragile", który był pierwszą zapowiedzią nowej płyty.

Tola Szlagowska na walentynki

Na tym Tola jednak nie poprzestała. Z okazji walentynek postanowiła pochwalić się przed fanami swoim kolejnym nagraniem. Tym razem zamieściła w sieci nowy, słodko-gorzki walentynkowy utwór "First Love” , który zadedykowała tym, którzy nie do końca czują potrzebę celebrowania Dnia Zakochanych.

Nostalgiczne i melancholijne "First Love" opowiada historię pierwszej miłości, za którą się tęskni po latach. Takiej, która odkryła przed nami filmy Woddy’ego Allena i jazz z najwyższej półki. W teledysku widzimy jedynie Tolę w czarno-białym ujęciu, co jedynie potęguje wrażenie nostalgii, wspomnień i tęsknoty.

Nowa płyta Toli Szlagowskiej - luty 2021

"First Love: to kolejna, po wydanej "Recycled/Fragile", piosenka zwiastująca nadchodzące pod koniec lutego debiutanckie wydawnictwo Toli pt. "Subtitles".

Cały album wokalistki, znanej rzeszom nastolatków z zespołu Blog27, powstał z wewnętrznej potrzeby artystki. Praca nad tekstami trwała na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat, które Tola spędziła w Los Angeles. Teraz, po swojej metamorfozie, wokalistka postanowiła nareszcie podzielić się nim ze swoimi słuchaczami.

Tola Szlagowska – Blog 27

Zespół Blog 27 powstał z inicjatywny Toli Szlagowskiej i Alicji Boratyn w 2005 roku. Dziewczyny, które miały wtedy po dwanaście i trzynaście lat, odniosły spory sukces. Sławę przyniosły im takie utwory jak: "Uh la la la" oraz "Hey Boy (Get Your Ass Up)". Blog 27 w 2006 roku wyjechał na trasę koncertową po Niemczech, Austrii i Szwajcarii z grupą Tokio Hotel oraz gościł w niemieckich stacjach telewizyjnych Viva i RTL. W 2006 roku Ala Boratyn odeszła z Blog 27. Dwa lata później ukazała się kolejna płyta zespołu – "Before I’ll Die….". W 2008 roku grupa została rozwiązana.

Posłuchaj piosenki Toli Szlagowskiej "First Love":

Zobacz też:

Tola Szlagowska z zespołu Blog 27 wraca z nową piosenką. O czym jest "Recycled/Fragile"?

Magda Gessler nie spędzi walentynek z ukochanym. Jakie ma plany?

Śpiewamy piosenki o miłości niemal jak w oryginale. Jaki utwór jest aktualnie najpopularniejszy?

Zobacz wideo: Gdzie Margaret odnalazła spokój? Wokalistka o swojej przemianie

Autor: Oscar Dąbkowski

Pozostałe wiadomości