Tola Szlagowska

    Tola Szlagowska pojawiła się na polskim rynku muzycznym w 2005 roku. Wówczas zdobywała popularność jako jedna z wokalistek zespołu Blog 27. Teraz, po 10-letniej przerwie, wróciła w wielkim stylu z płytą "Subtitles". W Dzień Dobry TVN opowiedziała o powodach swojego zniknięcia i życiowych perypetiach.

    Tola Szlagowska zaskoczyła niedawno swoich fanów informacją o tym, że po kilku latach przerwy wraca na rynek muzyczny z nową płytą. Wokalistka kilka dni temu zaprezentowała nawet pierwszy singiel do wydawnictwa. Teraz wypuściła do sieci kolejną piosenkę. Tym razem jest to słodko-gorzki walentynkowy utwór "First Love".

    Tola Szlagowska jako nastolatka była gwiazdą zespołu Blog 27, który kilkanaście lat temu podbił serca fanów. Teraz, po długiej przerwie, piosenkarka wydała utwór "Recycled/Fragile", który jest zapowiedzią jej nowej płyty. Kiedy album pojawi się na rynku?

    Tola Szlagowska była wokalistką popowej grupy muzycznej Blog 27, która dekadę temu zachwycała polskie nastolatki. Po tym, jak zespół się rozpadł Tola wyjechała z Polski. Czyja to była decyzja? Są plotki, że ojciec Toli zmusił ją do śpiewania. Czy to prawda? Co się z nią działo, kiedy opuściła nasz kraj? I jakie ma plany? Czy są one związane z muzyką?

    Nam udało się dowiedzieć, co teraz robi i jak zmieniło się jej życie.