Tłumy przed restauracją, w której jadł Leo Messi. "Porównałem to do ujęć z protestów ulicznych"

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Mateusz Hładki
Kobieca piłka nożna rośnie w siłę!
Kobieca piłka nożna rośnie w siłę! Dzień Dobry TVN
wideo 2/15

Leo Messi to niezwykle popularny piłkarz, który za każdym razem, kiedy pojawia się w miejscach publicznych, gromadzi tłumy fanów. Niedawno pojawił się w jednej z argentyńskich restauracji i wywołał niemałe poruszenie wśród osób, które akurat były w pobliżu.

Leo Messi przyciągnął tłumy

Każde wyjście Leo Messiego, nawet jeśli jest prywatne i tylko do restauracji, przyciąga setki jego fanów w zaledwie kilka minut. Tak było również w Argentynie.

- To był taki tłum, ja jak to zobaczyłem, to ja to porównałem do ujęć z protestów ulicznych i na przykład budynki są otoczone ludźmi protestującymi. Tutaj fanami Messiego. Messi wychodzący z lokalu, rozdał autografy, zatrzymał się. To nie jest tak, że wyszedł przerażony tą sytuacją i uciekł - tłumaczył Mateusz Hładki.

Piłkarz fotografował się też z osobami, które czekały na niego pod restauracją, rozmawiał i żartował z nimi. Trzeba też dodać, że przy popularności Messiego, takie zachowanie fanów to dla niego codzienność. W związku z tym zachowywał się bardzo naturalnie.

Leo Messi - kim jest?

Lionel Andrés Messi Cuccittini, bo tak właściwie nazywa się argentyński piłkarz, urodził się 24 czerwca 1987 roku. Występuje na pozycji napastnika lub ofensywnego pomocnika. Od 2021 roku zasila francuski klub Paris Saint-Germain.

Piłkarz związany jest z Antonela Roccuzzo dietetyczką i modelką. Jednak od 2018 roku prowadzi ekskluzywny butik w Barcelonie. Para pobrała się w 2017 roku, ale wcześniej przez 7 lat byli narzeczeństwem. Mają trzech synów: Thiago, Mateo oraz Ciro.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości