Gwiazdy

Dzieci gwiazd, które przyszły na świat w 2021 roku

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
noworodek

Kończący się, 2021 rok obfitował w narodziny. Na świecie pojawiło się wiele dzieci znanych osobistości z Polski i ze świata. Oczywiście, jak to w show-biznesie bywa, nie obyło się bez rozstań, kontrowersji i przede wszystkim - wielkiej radości.

Dzieci gwiazd, które urodziły się w 2021 roku 

Na początku lata, 2 czerwca, na świat przyszło pierwsze dziecko Klaudii Halejcio - córeczka Nel. Aktorka chętnie dzieliła się z Internautami całym przebiegiem swojej ciąży. "Córeczka jest cudowna, dostała 10 punktów. W dzień dziecka zrobiła nam prezent, w nocy odeszły mi wody. Urodziłam 2 czerwca. Wszystko poszło dobrze, chociaż myślałam, że będzie mi ze wszystkim łatwiej. Nie było tak łatwo, boli potężnie. Były łzy, płacz, ale ten brzdąc wynagradza wszystko" - napisała gwiazda w jednym z pierwszych postów po urodzeniu córeczki. 

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Na świecie pojawił się także owoc miłości Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia. Para zdecydowała się na nadanie zagranicznego imienia swojemu urodzonemu 7 lipca synkowi. Milan od razu skradł serca Internautów. Aktorka żartobliwie przyznała, że teraz jest mamą swojego ukochanego dziecka i kota, który czasami bywa niesforny. 

Zza oceanu do Polski dotarły także informacje, że modelka o polskich korzeniach doczekała się swojego pierworodnego. Chodzi oczywiście o Emily Ratajkowski. "Sylvester Apollo Bear przybył na ziemię. Urodził się 8 marca 2021 roku, najpiękniejszego, pełnego miłości poranka w moim życiu" - napisała pod swoim zdjęciem na Instagramie.

Dzieci urodzone w 2021 roku

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona to para, której kibicowała niemal cała Polska. Aktorka i siatkarz swoim poczuciem humoru zarażali codziennie tysiące Internautów. Mała Nadziejka skradła serca wszystkich dookoła, w tym także suczki Wiesi. "Na tym zdjęciu Nadziejka nie ma jeszcze doby. Dziś kończy tydzień. Te 7 dni zmieniło nasze życie o 180 stopni. Poród naturalny to zdecydowanie najbardziej kosmiczne doświadczenie, jakie przeżyłam - napisała na Instagramie Zofia Zborowska w poście informującym o narodzinach córeczki.

Mijający rok był także niezwykle ważny dla Magdaleny Stępień, która urodziła synka - Oliviera. Choć relacja modelki z ojcem dziecka nie przetrwała, ta jednak zrobiła wszystko, by pierwsze miesiące życia swojej pociechy spędzić jak najlepiej. Ten rok obfitował w podróże, wyjazdy, deklaracje i jak się niedawno okazało - nową miłość.

Zobacz także:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Stone RF

Pozostałe wiadomości