Gwiazdy

Anna Dereszowska oczekuje narodzin dziecka. Janusz Chabior: "Jesteś w pięknej formie"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Kamil Piklikiewicz/East News Anna Dereszowska

Anna Dereszowska niebawem powita na świecie trzecie dziecko. O tym, że poród zbliża się wielkimi krokami, poinformowała na Instagramie. - Jestem już doświadczoną mamą, która za chwilę po raz kolejny chwyci w dłoń rączkę dziecięcego wózka - napisała.

Anna Dereszowska po raz kolejny zostanie mamą

Anna Dereszowska w styczniu świętowała 40. urodziny, a kilka miesięcy później podzieliła się z internautami radosną nowiną. Aktorka zdradziła bowiem, że spodziewa się dziecka. Gwiazda znana z takich produkcji jak: "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" czy "Lejdis" zamieściła zdjęcie i napisała, jak na tę wieść zareagowali najbliżsi.

- "To najpiękniejszy dzień w moim życiu" - Lenusia. "A może masz taki brzuch, bo za dużo jesz i przestałaś ćwiczyć z Anną Lewandowską?". Nie Maksiuniu, tam jest mały ludzik. Daniel Dudniak: "A już mięliśmy zacząć podróżować tylko we dwoje" - relacjonowała.

Od tamtej pory minęło sporo czasu, a aktorka nie zwalnia tempa. Czekając na narodziny dziecka ochoczo angażuje się w projekty, buduje dom, pracuje jako lektorka. - To wspaniały czas. Choć wszystkie kobiety w ciąży i mamy wiedzą, że bywa ciężko, szczególnie gdy ma się dużo zajęć - przyznała Anna Dereszowska w rozmowie z dziendobry.tvn.pl.

Anna Dereszowska i końcówka ciąży

Do instagramowej galerii Anny Dereszowskiej trafiło właśnie nowe zdjęcie, na którym prezentuje ciążowe krągłości.

Właśnie zaczynam kolejną wspaniałą przygodę! Jestem już doświadczoną mamą, która za chwilę po raz kolejny chwyci w dłoń rączkę dziecięcego wózka, w którym na swój pierwszy spacer wyruszy mały, pachnący ludzik. Czekam na ten moment z ogromną radością! Pewnie, że towarzyszy mi też masa innych emocji, również tych trudnych. I w pełni to akceptuję, to jest naturalne... 

Pod postem posypały się liczne kompletny. "Piękna i pełna wdzięku jak zawsze", "Kwitniesz Aniu", "Wspaniała wiadomość i dużo zdrowia" - czytamy. Tego samego zdania jest również Janusz Chabior. "Ania jesteś w pięknej formie" - zauważył aktor.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Anna Dereszowska o trzeciej ciąży: To trudny moment dla dzieci, które już mamy w rodzinie

Anna Dereszowska o trzeciej ciąży: To trudny moment dla dzieci, które już mamy w rodzinie
Anna Dereszowska o trzeciej ciąży: To trudny moment dla dzieci, które już mamy w rodzinie

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości