Gwiazdy

"Tajemnica zawodowa" odcinek 7: Julia broni żony Millera

Gwiazdy

TVN

Problemy Julii Żurawskiej wydają się nie mieć końca. Zdrada i proces męża dotyczący molestowania, problemy ze starszą córką Paulą... Na domiar złego okazuje się, że młodsza latorośl publikowała w sieci nieprzychylne komentarze o kochance ojca.

"Tajemnica zawodowa": Czy Julia będzie miała kłopoty?

Po zaskakującym wyznaniu Lenki Żurawska postanawia wziąć na siebie winę za szkalujące Górską komentarze. Opracowała nawet strategię obrony, jednak sędzia nie uwzględnia wniosków dowodowych, przez co wygrana Kingi staje się oczywista. Wysoka grzywna i obowiązek publikacji przeprosin dobijają Julię, a to, niestety, nie koniec problemów w związku z przegranym procesem. Po pojawieniu się w sieci informacji o hejterskich wpisach klienci masowo rezygnują z usług kancelarii. Wiktor, chcąc ratować swój biznes odsuwa Julię od wszystkich spraw i przekazuje jej klientów Madejowi... Czy na długo?

Była żona Millera prosi Julię o pomoc

Tuż po zebraniu, na którym Bielski przekazał wszystkich klientów córki, do Żurawskiej podchodzi kobieta, która chce skorzystać z jej usług. Zgodnie z decyzją ojca, Julia chce oddać sprawę Madejowi, jednak klientka naciska, aby to prawniczka się nią zajęła. Wiktor, mając świadomość, że nie może pozwolić sobie na utratę kolejnego źródła dochodu, zgadza się. Psychoterapeutka Ewa, była żona Millera została oskarżona o zaniedbania w trakcie terapii pacjenta, co doprowadziło do jego próby samobójczej. Co gorsza, okazuje się, że tuż przed targnięciem się na swoje życie pacjent umieścił Millerową w testamencie zapisując jej pokaźną kwotę pieniędzy - kiedy dowiedział się o tym jego syn, zgłosił sprawę do prokuratury. Niestety, na niekorzyść terapeutki działa jej relacja z detektywem. Co i dlaczego zataiła przed swoją prawniczką? Czy Julii mimo wszystko uda się wygrać proces?

Najnowszy odcinek serialu "Tajemnica zawodowa" możecie obejrzeć na player.pl

Zobacz wideo: "Tajemnica zawodowa". Andrzej Zieliński o relacji z serialową córką

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości