Gwiazdy

Natalia Siwiec kupiła nieruchomość w Meksyku? "Szczęście zamknięte w pięknym domu w Tulum"

Gwiazdy

Natalia Siwiec kupiła nieruchomość w Meksyku? "Szczęście zamknięte w pięknym domu w Tulum"

Natalia Siwiec od lat regularnie odwiedza Meksyk z rodziną. Gwiazda niejednokrotnie zachwycała w mediach społecznościowych zdjęciami z malowniczego Tulum. Od jakiegoś czasu nie cichną plotki o tym, że kupiła dom właśnie w malowniczym kurorcie. Sama zainteresowana nie odniosła się jeszcze do przypuszczeń fanów.

Natalia Siwiec kupiła dom w Tulum?

Tulum to ostatnio  jedna z najchętniej odwiedzanych przez polskie gwiazdy miejscowości w Meksyku. Natalia Siwiec od dłuższego czasu przebywa na rajskich wakacjach właśnie w tym miejscu. Jeździła tam jednak na długo przed najazdem turystów z całego świata. Warto dodać, że przyjezdnych zachęcił brak obostrzeń związanych z wjazdem do kraju.

Okazuje się, że Natalia Siwiec postanowiła zagościć w kurorcie nieco dłużej niż zazwyczaj. Jak donosi serwis Pudelek, zauroczona meksykańskim krajobrazem modelka kupiła tam nieruchomość.

- Tak wygląda szczęście, szczęście zamknięte w pięknym domu w Tulum. Natalia zastanawiała się, czy zapuścić korzenie i osiąść w Polsce, czy za granicą. Podobno kupiła dom właśnie w Tulum - powiedział w Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. 

Natalia Siwiec w Tulum

Modelka przebywa na egzotycznych wakacjach w swoim ukochanym Tulum od początku stycznia. Towarzyszą jej oczywiście najbliżsi. Gwiazda chętnie publikuje zdjęcia przedstawiające zarówno malownicze krajobrazy, jak i siebie z rodziną.

Sądząc po tym, jak często modelka bywa w meksykańskim kurorcie, plotki o zakupie domu mogą okazać się prawdziwe. 

Natalia Siwiec odpowiedziała na zarzuty

Jakiś czas temu fani Siwiec zarzucili jej, że tryb życia, jaki prowadzi może źle wpłynąć na jej córkę Mię. Według nich, częste podróże mają nie służyć dorastaniu dziecka. Gwiazda szybko odpowiedziała na te uwagi.

- Natalia odpisała, że woli, by Mia grzebała w meksykańskim piasku niż w polskiej piaskownicy – mówiła wówczas w Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk. 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Reporter: Mateusz Hładki
Co sądzisz o tym artykule?
92
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0