Gwiazdy

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski ochrzcili córkę. Fani: "Przesłodkie zdjęcie"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski to najbardziej znana para wśród rodzimych influencerów. Kilka miesięcy temu przywitali na świecie swoje drugie dziecko - córką Nelę. Teraz rodzice zdecydowali się ochrzcić dziewczynkę. Zdjęciem z uroczystości młodzi rodzice pochwalili się w sieci.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski ochrzcili córkę

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski należą do jednych z najbardziej znanych influencerów. Ale łączy ich nie tylko zawód. Para wspólnie wychowuje dwie córki: Polę oraz Nelę. Młodsza dziewczynka - Nela - przyszła na świat pod koniec marca 2021 roku. Teraz została ochrzczona.

Dumni rodzice w mediach społecznościowych pokazali zdjęcia z uroczystości. - Chrzciny małego aniołka - napisała Sylwia Przybysz pod zdjęciem zamieszczonym na Instagramie. Urocza fotografia Sylwii z córeczką bardzo spodobała się fanom yotuberki. W komentarzach pisali:

Przesłodkie zdjęcie!?

Piękne księżniczki?❤️

Jakie cudowne aniołki

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski - kariera

Sylwia Przybysz ma 22 lata i swoją karierę rozpoczęła od śpiewania coverów. Swoje nagrania publikowała w sieci. W 2015 roku została laureatką konkursu YouTube Young Stars. Do tej pory wydała trzy solowe płyty oraz dwa albumu nagrane z duetem Verba.

Życiowym parterem Sylwii jest Jan Dąbrowski. Chłopak ma 24 lata i jest jednym z najpopularniejszych youtuberów i influencerów. Tylko na Instagramie obserwuje go ponad 2 mln osób. W styczniu 2020 roku Sylwia i Jan po raz pierwszy zostali rodzicami. Pod koniec 2020 roku ogłosili swoje zaręczyny.

Sylwia Przybysz o blaskach i cieniach wczesnego macierzyństwa

Zobacz także:

Szykuje się wielkie wesele. Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zdradzają, w jakim stylu będzie uroczystość

Ewa Farna w intymnej rozmowie z Dorotą Wellman. "Jak ktoś mi pisał, że jestem gruba, to mówiłam: zjem jeszcze więcej"

Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie córki. Internauci zachwyceni: "Bardzo podobna do mamy"

Autor: Katarzyna Oleksik

Pozostałe wiadomości