Gwiazdy

Sylwester Wilk o ojcostwie. "Nie boję się pierwszych dziesięciu lat, tylko tego, co będzie później"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Co nowego słychać w świecie gwiazd?
Co nowego słychać w świecie gwiazd?Dzień Dobry TVN
wideo 2/11
Dzień Dobry TVNCo nowego słychać w świecie gwiazd?

Sylwester Wilk jest znany wszystkim fanom sportu. Jego determinacja jest najlepszym dowodem na to, że chcieć znaczy móc. W rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską opowiedział o nowej życiowej roli.

Sylwester Wilk został ojcem

Sylwester Wilk i Julia Szczepanik poznali się w sieci, parą są od dwóch lat. Teraz ich związek wszedł na nowy poziom - zostali rodzicami. Szczęśliwy tata opublikował w sieci zdjęcia córki, dla której rodzice wybrali imiona Łucja Wiktoria.

- Przez pandemię i COVID jesteśmy zmuszeni do chwilowej rozłąki - wyjaśnił świeżo upieczony rodzic. - Moja dziewczyna została jeszcze w szpitalu na obserwacji, jest zakaz odwiedzin. Tak naprawdę swoją córkę widziałem tylko przez dwie godziny po porodzie. Czekam, aż dziewczyny do mnie wrócą - dodał.

Imię córki Sylwestra Wilka

Sportowiec zdradził również, skąd pomysł na oryginalne imię.

- Jakiś czas temu miałem przyjemność poznać bardzo ciekawą osobę, wojowniczkę i sportsmenkę, która przedstawiła się imieniem Łucja - wyjawił. - W tym momencie dotarło do mnie, że jest to imię nie tylko piękne, ale też mocne, dla kobiety, która może robić wielkie rzeczy.

Jak sam przyznaje, ma pewne lęki związane z ojcostwem.

- Obawiam się, że wszyscy będziemy mieli lekko przerąbane - zażartował. - To będzie dziewczyna, której będzie wszędzie pełno. Nie boję się pierwszych dziesięciu lat, tylko tego, co będzie później - podsumował.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości