Gwiazdy

Premiera soundtracku do filmu "Top Gun: Maverick". Kogo usłyszymy?

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Reporter:
Mateusz Hładki

Do kin wchodzi właśnie najnowsza część przygód porucznika Pete'a 'Mavericka' Mitchella. 27 maja po raz pierwszy usłyszymy też ścieżkę dźwiękową z filmu. Kto pojawi się w soundtracku? O tym opowiedział w Dzień Dobry TVN dziennikarz Mateusz Hładki.

Top Gun: Maverick - premiera

27 maja do kin wchodzi długo wyczekiwana produkcja "Top Gun: Maverick". Pierwsza część kultowego filmu miała swoją premierę w 1986 roku, nic więc dziwnego, że fani nie mogą doczekać się jej kolejnej odsłony. W 2022 roku Tom Cruise powraca do roli bohatera Pete'a 'Mavericka' Mitchella. Z kim współpracował aktor?

Reżyserem kolejnej odsłony "Top Gun" jest Joseph Kosinski, znany widzom z produkcji takich jak "Niepamięć" czy "Tron: dziedzictwo". W filmie zagrali również Val Kilmer, Jennifer Connelly oraz Miles Teller.

Soundtrack filmu "Top Gun"

To jednak nie koniec niespodzianek. - Dziś nie tylko wychodzi film, ale też ukazuje się soundtrack, czyli cała ścieżka dźwiękowa - tłumaczył w Dzień Dobry TVN dziennikarz Mateusz Hładki. Usłyszymy tam nie tylko uwielbianą Lady Gagę w utworze "Hold my Hand", ale również m.in. amerykański zespół popowo-rockowy One Republic.

Jak się okazuje na płycie znajdą się nie tylko nowe utwory, ale również te znane widzom z poprzednich części filmu.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości