premiera kinowa

  premiera kinowa

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Andrzeja Sołtysika. Dziennikarz polecił nam filmy na nadchodzący weekend. Na co warto wybrać się do kina? Dlaczego Andrzej tak bardzo zachęca do obejrzenia polskiej komedii romantycznej "Planeta Singli"? Sołtysik przygotował też coś dla tych, którzy planują weekend spędzić na kanapie przed telewizorem.

  Dziś na ekrany polskich kin wchodzi film "Listy do M. 2" w reżyserii Macieja Dejczera. Na naszych kanapach gościliśmy: Tomasza Karolaka i Martę Żmudę-Trzebiatowską. Dlaczego rola św. Mikołaja jest Karolakowi tak bardzo bliska? Z kim na planie filmu zaprzyjaźniła się Marta i komu aktorzy są najbardziej wdzięczni? Marcina Prokopa, który też gra w tym filmie (przez 3 sekundy!), szczególnie interesowało czy Tomkowi Karolakowi opłacało się zagrać w "Listach do M. 2". Jak się pracuje wśród największy polskich gwiazd? Kogo zobaczymy w drugiej części kinowego hitu? Jaki wtek w filmie najbardziej podoba się Karolakowi? I czy Tomasz karolak sam chodził w filmie po rynnach?

  W kolejnej odsłonie wakacyjnego kącika filmowego, Andrzej Sołtysik przygotował dla widzów Dzień Dobry Wakacje kilka filmowych propozycji. Dlaczego dziennikarz tak bardzo zachwala i zachęca Magdę Mołek do obejrzenia filmu „Koko Smoko”? Z jakiego powodu „'Klucz do wieczności” jest dobrym thrillerem? Czy Ryan Reynolds ma szansę stać sie drugim George Clooney? Mamy też coś dla tych, którzy nie lubią się ruszać z przed telewizora.

  Michelle Dockery to aktorka znana z popularnego, nie tylko w Wielkiej Brytanii, serialu kostiumowego "Downton Abbey". Aktorka zagrała właśnie w filmie "Non-stop" i przy tej okazji udało się Annie Wendzikowskiej z nią spotkać. Czy Michelle Dockery lubi latać?

  1 września po raz kolejny obędzie się w Warszawie Wielki Mecz: Politycy kontra gwiazdy TVN. W studiu Dzień Dobry Wakacje gościliśmy trzech "naszych": Sebastiana Wątrobę, Grzegorza Kajdanowicza i Mikołaja Roznerskiego. Dlaczego warto kupić bilety na ten mecz? Kto wystąpi w drużynie polityków?

  O zaanagażowaniu w ochronę środowiska, przyjaźni z Benem Affleckiem, swoich czterech córkach i najnowszym filmie Elysium Matt Damon opowiedział dziennikarce Annie Wendzikowskiej. Całą rozmowę z amerykańskim aktorem zobaczycie w Dzień Dobry Wakacje w najbliższą niedzielę. Zapraszamy!