Gwiazdy

Gala Bizneswoman Roku. "Finalistki, które się prezentowały, wyglądały jak sukces"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Daria Pacańska
Relacja z gali Bizneswoman Roku
Relacja z gali Bizneswoman RokuDzień Dobry TVN Online
wideo 2/6

Gala XIII edycji konkursu Bizneswoman Roku za nami. Wydarzenie organizowane jest przez fundację Sukcesu Pisanego Szminką. W tym roku spłynęła rekordowa liczba zgłoszeń, a obrady jury, po raz pierwszy od czasów pandemii odbyły się w normalnym trybie. Kto dostał statuetkę?

XIII Bizneswoman Roku - finał konkursu

Tegoroczna gala konkursu Bizneswoman Roku była wyjątkowa. Spłynęło wiele zgłoszeń, konkurencja była ogromna i, jak podkreślają organizatorzy, wszystko odbyło się bez reżimu sanitarnego.

- Wyjątkowe były uczestniczki konkursu, od samego początku. Rzeczywiście konkurencja była naprawdę ogromna. Ja trochę czuję, że powtarzam to co roku, ale w tym roku mieliśmy też normalne obrady jury. Pandemia nam w niczym nie przeszkodziła i czuliśmy się jak na TEDex'ie. Wszyscy wyszliśmy stamtąd, właściwie wylecieliśmy na skrzydłach, zmotywowani, zainspirowani ogromnym sukcesem, pasją, sposobem prezentacji, taką pewnością siebie. To było tak budujące - powiedziała Olga Kozierowska, pomysłodawczyni konkursu.

Nagrodę Grand Prix, czyli tytuł Inspiratorki Roku zdobyła psycholożka, felietonistka i autorka książek Natalia De Barbaro. W jury zasiadła Aleksandra Pietrzak-Przeorska, redaktorka naczelna serwisów lifestyle i entertainment w TVN Grupa Discovery.

Laureatki Bizneswoman Roku

Na gali pojawiły się laureatki XIII edycji konkursu Bizneswoman Roku. To wyjątkowa chwila, która była zwieńczeniem często wielu lat pracy.

- To był taki szalony pomysł, który wynikał z potrzeby serca, ale z racjonalnością nie miał wtedy zbyt wiele wspólnego. (...) Nie wiedziałyśmy, co robimy, ale ten głos serca doprowadził nas w całkiem miłe rejony - powiedziała Katarzyna Nejman, właścicielka "Siostry plotą", czyli rodzinnego biznesu, prowadzonego od pokoleń. Firma zwyciężyła w kategorii: mikrobiznes.

Paulina Pastuszak, jest edukatorką stylizacji paznokci. Wyznacza nowe trendy i szkoli na całym świecie.

- To jest kilkanaście lat naprawdę intensywnej pracy. Bardzo się cieszę, że poza tym, że jestem doceniana w branży, to również poza branżą, poza tym świadkiem kosmetycznym, moje osiągnięcia zostały docenione - powiedziała Pastuszak, zwyciężczyni kategorii: Biznes roku. Przychód poniżej 10 milionów złotych.

Anna Kurnatowska zaznaczyła, że statuetka, którą trzyma w ręku to dowód na to, że nasze społeczeństwo jest otwarte na niemarnowanie jedzenia.

- Trudno nawet powiedzieć jak się cieszę z tego wyróżnienia. Jest to niezwykle prestiżowy konkurs i tym bardziej się cieszę, że właśnie w takiej kategorii wygraliśmy: ograniczanie śladu węglowego. To pokazuje, że Too good to go, robi coś naprawdę dobrego dla naszej planety - powiedziała Anna Kurnatowska, country manager w Too good to go.

- Dzisiaj te finalistki, które się prezentowały, to one wyglądały jak sukces - podsumowała Olga Kozierowska.

Wszystkie laureatki konkursu opisaliśmy w artykule: Poznaliśmy laureatki XIII edycji konkursu Bizneswoman Roku.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości