Gwiazdy

Prowadzący Dzień Dobry TVN składają życzenia wszystkim mamom. "To najpiękniejszy dzień w roku"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Wszystkiego naj dla wszystkich mam
Wszystkiego naj dla wszystkich mamDzień Dobry TVN
wideo 2/18

26 maja to szczególna data. Właśnie tego dnia swoje święto obchodzą niesamowite kobiety, czyli mamy, które dla swoich dzieci są w stanie zrobić wszystko. Z tej okazji prowadzący Dzień Dobry TVN - Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik - złożyli im wyjątkowe życzenia. Co powiedzieli w programie?

Dzień Matki 2022. Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik składają życzenia

Program Dzień Dobry TVN 26 maja rozpoczął się wyjątkowo, bo i okazja jest specjalna. Nasi prowadzący powitali widzów, po czym złożyli najserdeczniejsze życzenia wszystkim mamom.

- Drogie mamy, to jest wasze święto. Wasz dzień. Najpiękniejszy dzień w roku ośmielam się powiedzieć. (...) Kochane mamy niech was zaleje dzisiaj morze szczęścia, miłości, laurek i innych prezentów. Dziękujemy wam, że pocieszacie złamane serca, kleicie plastry na złamane kolana, czytacie bajki. Za to, że służycie dobrą radą, bo kochacie - mówiła Anna Kalczyńska.

- Wszystkiego najlepszego. Dobrze, że jesteście i fajne jest to, że my dorośli ludzie - Ty i ja - też możemy się poczuć jak dzieciaki i też mamy swoje mamy, które pozdrawiamy - dodał Andrzej Sołtysik.

E-kartki Dzień Matki 2022

Drogie użytkowniczki i drodzy użytkownicy, jeśli nie zdążyliście przygotować wyjątkowych kartek dla swych mam, możecie je pobrać tutaj:

Wszystkim mamom życzymy dużo radości! Pamiętajcie, jesteście wielkie!

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości